Instrumenty

Tutaj znajdziesz instrumenty, które pomogą Ci w osiągnięciu głębokiego spokoju i relaksu. Można wykorzystać je do pracy z uzdrawiającym dźwiękiem, medytacji.

Instrumenty Jest 46 produktów.

Podkategorie

 • Instrumenty Terapeutyczne

  Dział z instrumentami terapeutycznymi, takimi jak misy kryształowe, dzwonki koshi, monokuranty, kamertony i wiele wiele innych.

 • Instrumenty Etniczne

  Tu znajdziesz instrumenty etniczne takie jak kalimba, kij deszczowy, flety indiańskie, bębny, grzechotki i inne.

 • Misy Tybetańskie

  Śpiewające misy tybetańskie De-wa służą do medytacji, relaksu, dobrego samopoczucia. Są one używane przez szeroką gamę profesjonalistów, w tym pracowników służby zdrowia, muzyków i nauczycieli duchowych, przez psychoterapeutów, masażystów, specjalistów ds. raka, specjalistów z zakresu stresu i medytacji.

 • Bębny Szamańskie

  Bębny szamańskie czyli instrumenty z grupy membranofonów. Idealne dla osób zajmujących się ścieżką rozwoju duchowego. Które kochają rozwijać się poprzez dźwięk. Bębny tworzą niezapomniany klimat.

 • Tingshe

  Dzwoneczki Tingshe są idealne do rozpoczynania i zakańczania wszelkich rytuałów, a także samej medytacji. Wykorzystywane są podczas zajęć jogi, koncertów na misach tybetańskich i mis kryształowych oraz w dźwiekoterapii.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 46 elementów