szamanskibeben.pl to pierwszy sklep ezoteryczny w Polsce, który wprowadził innowacyjną metodę płatności Twisto. 

Zapłać za zamówienie w ciągu 21 dni, a usługa Twisto będzie całkowicie darmowa. Bez podawania dodatkowych danych, bez rejestracji – jeden klik i gotowe! To także wygodna alternatywa dla płatności przy odbiorze.

⓵ Kup z Twisto
Przy płatności za zakupy wybierz bramkę „imoje” a następnie „Kup z Twisto” – nie musisz się rejestrować ani podawać żadnych danych.

⓶ Ciesz się zakupem
Odbierz towar zgodnie z wybraną metodą dostawy – zakupy są już Twoje, tak jak przy innych metodach płatności.

⓷ Zapłać w ciągu 21 dni
Masz 21 dni na zapłacenie za zakupy do Twisto – w tym terminie nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Uwaga – po upływie 21 dni zostanie naliczona opłata 10 złotych za każde 5 dni spóźnienia, ale spokojnie – będziemy Ci przypominać o terminie płatności. Usługa jest świadczona przez Twisto Polska przy współpracy z ING Bankiem Śląskim S.A. dla Klientów wszystkich banków. Więcej informacji o usłudze i opłatach znajdziesz w Regulaminie formuły zakupowej „Kup z Twisto” »

Twisto to innowacyjna metoda zakupów on-line, która łamie dotychczasowe standardy! Rób zakupy bez ryzyka zamrożenia swoich środków do czasu aż dostaniesz produkt w swoje ręce - Twisto zapłaci za Twoje zamówienie, a Ty możesz spłacić swoje zobowiązanie w ciągu aż 21 dni.

 

Więcej o Twisto można przeczytać na https://www.twisto.pl/.

 

Jak to działa?

Metoda zakupu z Twisto jest dostępna w imoje. Gdy składając zamówienie wybierzesz opcję zakupu z Twisto (po uprzednim wybraniu imoje), masz dodatkowe 21 dni na zapoznanie się z produktem i dokonanie płatności wtedy, gdy jest Ci wygodnie. Możesz go spokojnie sprawdzić w domowym zaciszu i obejrzeć z każdej strony.

 

Pamiętaj, że aby skorzystać z Twisto należy podać prawdziwy, pełny adres - Nikita inaczej nie będzie w stanie pozytywnie Cię zweryfikować. To się tyczy także sytuacji, w których wybierasz metodę dostawy do Paczkomatu lub do sklepu.

Co gdy chcę zwrócić produkt?

Jeżeli wybrany przez Ciebie produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, wyślij go na podany adres. Nie spłacaj zobowiązania do Twisto w takim przypadku. Jak tylko otrzymamy zwrócone zamówienie, przekażemy informację do Twisto i twoje zobowiązanie zostanie anulowane. Jeżeli zwracasz tylko część zamówienia, poczekaj aż Twisto przekaże Ci skorygowane zobowiązanie do zapłaty.

 

Jakie są główne zalety zakupu z Twisto?

Szybki zakup. Jeden klik i gotowe! Bez rejestracji, zbędnych formularzy,

podawania wrażliwych danych.

Bezpieczeństwo. Robiąc zakupy w miejscach publicznych, nie musisz martwić się

o podawanie wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej.

Komfort zakupów. Nie chcesz kupić kota w worku? Kup z Twisto i sprawdź

produkt zanim za niego zapłacisz.

Zapłać za zamówienie w ciągu 21 dni. Rozplanuj sensownie swój budżet dzięki

Twisto!

To nie jest pożyczka. Zakup z Twisto nie wiąże się uciążliwym oprocentowaniem

lub formalnościami.


Dzięki imoje za swoje zakupy możesz zapłacić BLIKIEM lub szybkim przelewem. Umożliwiamy Ci też wygodną i bezpieczną płatność odroczoną za pomocą formuły zakupowej Twisto! Towar jest wysyłany do Ciebie natychmiast, a my na zapłatę grzecznie czekamy 21 dni. Płatności internetowe dokonywane są przy użyciu bezpiecznego połączenia i szyfrowania SSL.

imoje obsługuje następujące banki i formy płatności:


Przelew tradycyjny

Jeżeli nie lubisz bramek płatności, to za złożone zamówienie można zapłacić przelewając pieniądze na następujący rachunek bankowy:

Nr rachunku: 15 1050 1201 1000 0092 2222 2003
Nazwa: IRN Robert Kapitańczyk
Adres: ul. Partyzancka 15B/9, 63-400 Ostrów Wielkopolski
W tytule przelewu należy podać numer zamówienia. Wszelkie szczegóły zostaną przesłane mailem potwierdzającym zamówienie.


Płatność on-line - PayPal -  Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.


"Płatność on-line (przedpłata)" – za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych DotPay.pl możesz zapłacić:

  • kartą kredytowąVisa, MasterCard, Diners Club/Discover, POLCARD, JCB, Maestro
      
  • szybkim przelewem elektronicznym: lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia
     
  • zwykłym przelewem bankowym: wygenerowany podczas składania zamówienia druczek należy wydrukować lub przepisać dane do przelewu na czysty formularz; można przesłać nam zeskanowane potwierdzenie dokonania przelewu, co znaczenie przyśpieszy zaksięgowanie wpłaty