OOBE. ŚCIEŻKA SERCA

3

Nowy produkt

„OOBE. Ścieżka Serca” to wibrująca od emocji, szczera opowieść o młodym Czarowniku i Wojowniku, który dzięki niezłomności i odwadze odkrywa w sobie uzdrowicielską Moc…

UWAGA: OSTATNIE EGZEMPLARZE!

 • Autor: Robert Noble
 • Wydawnictwo: Instytut Roberta Noble
 • Data wydania: 2016
 • Oprawa: twarda
 • ISBN: 978-83-945678-0-4
 • Strony: 312

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,90 zł

Więcej informacji

„Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać się temu, co było mi ukazywane. Mój analityczny umysł Roberta ciągle funkcjonował na pełnych obrotach. Byłem w wibracji, która zakręciła mnie w prawym kierunku. Czułem się jak na kolejce górskiej, było to tak intensywne doznanie, że nie wyobrażam sobie niczego mocniejszego! Praktykując OBE zawsze dążyłem do tego, by mieć mocne wrażenia, takie, jakich nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić. Tym razem otrzymałem coś, co było najmocniejszym fajerwerkiem w całym wszechświecie…”

Najnowsza książka Roberta Noble, jednego z najbardziej znanych podróżników astralnych w Polsce, autora podręcznika „OOBE. Drugie życie poza ciałem” to osobista, barwna, pełna zaskakujących szczegółów relacja z trwającej wiele lat wyprawy w przestrzeń ducha i w głąb własnego Serca. Ten fascynujący zapis duchowej podróży autora może stać się inspiracją, jak również przestrogą dla wszystkich tych, którzy zapragnęliby podążyć jego śladem. Ścieżka Czarownika nie jest bowiem łatwa, czyha na niej wiele pokus i niebezpieczeństw. Po drodze mogą pojawić się Rośliny Mocy, Istoty Nieorganiczne, a także cała plejada niezwykłych stworzeń z innych wymiarów, o nie zawsze jasno sprecyzowanych intencjach. Nie brakuje również fałszywych drogowskazów, pytań bez odpowiedzi i bardziej przyziemnych przeszkód, jednak autor, dzięki nieustannemu kierowaniu się Sercem pokazuje, jak je pokonać, jak przezwyciężyć własne słabości, przejrzeć duchowe iluzje i osiągnąć spełnienie.

U nas możecie dostać książkę z dedykacją autora. Prośbę o dedykację prosimy wysyłać mailowo bądź w komentarzu przy zamówieniu.

NIE WYSYŁAMY KSIĄŻKI Z DEDYKACJĄ ZA POBRANIEM!

Opinie

Oceń 
2018-12-27

Wzruszająca

Bardzo wzruszająca książka! Trzeba ją przeczytac zeby poczuc co autor ma do przekazania. Ja nie potrafie ujac tego slowami. Czekam na kolejną książkę!

  Oceń 
  2017-04-04

  Super

  Polecam tą książkę każdemu podróżnikowi astralnemu a także tym wszystkim dla których rozwój duchowy stał się czymś bliskim ich sercu! Książka bowiem nie opowiada tylko o podróżach astralnych ale również zawiera opisy ceremonii Ayahuaski, Kambo i jeszcze coś więcej

   Oceń 
   2017-03-28

   Niesamowita!

   Niesamowita książka porywająca w świat autora , dająca gamę emocji oraz zmuszająca do refleksji. Największe wrażenie zrobiła na mnie ceremonia aya, podczas której autor zwiedził swoje najmroczniejsze zakątki swego jestestwa. Otwiera serca,by wpuścić tam światło. Dużo cennych przekazów, jeden z nich Oli podczas jej podróży w głąb siebie powtarzam to często w myślach "NIE OCZEKUJ, BąDŻ WDZIĘCZNA" Takie książki zmieniają świat na lepszy.

    Oceń 
    2017-03-21

    Świetna książka z SERCEM

    Świetnie napisana. Autor ma bardzo lekkie pióro. Gdy zagłębić się w jej treść, to jest wyczuwalne to co na okładce Autor dał największe i czerwone ;) SERCE. Przeczytałam tę książkę praktycznie jednym tchem. Bardzo ciekawy życiorys Pana Roberta :)
    Wszystkich zainteresowanych czym jest dążenie własną ścieżką i bycie w zgodzie z własnym sercem, zapraszam do przeczytania tejże naładowanej energią książki.
    Pozdrawiam

     Oceń 
     2017-02-09

     Książka obdarzona Sercem

     Pięknie napisana książka. To serce na okładce książki mi mówi najwięcej. Kupiłam ją tylko dla tej okładki, nie spodziewając się jej wnętrza. Nigdy nie interesowałam się tematyką oobe ale to serce mnie skusiło, zeby ją kupić i się z nią zapoznąc :) Nie zawiodłam się na swojej intuicji. Czytałam rózne opinie na jej temat ale nie zgodze sie z tym, że ksiązka nie jest dla każdego. WŁAŚNIE JEST DLA KAŻDEGO! Autor opisuje swoją drogę, jaka jest oobe ale zawarł w niej coś czego jest brak na przestrzeni lat w wielu książkach... MIŁOŚĆ... Czuć ją czytając praktycznie każdą stronę we mnie wlewała się od samego początku. Polecam ją każdej istocie, która czuje i nie boi sie miłości :)
     (przepraszam za chaotyczną wypowiedź)

      Oceń 
      2017-02-07

      świetna!

      najlepsza książka o OOBE jaka wyszła w Polsce, prawdziwa rewelacja! dla wszystkich, którzy praktykują wyjścia i dla wszystkich, którzy praktykują cokolwiek - po prostu przeczytajcie!

       Oceń 
       2016-12-21

       ciąg dalszy Castanedy

       Świetna książka! Czytając czułem jakbym przeniósł się na nowo do świata Carlosa Castanedy. Od tej książki bije niesamowita energia! Jestem pod ogromnym wrażeniem!

        Oceń 
        2016-11-29

        Prawdziwe oblicze Ayahuaski

        Jestem pod ogromnym wrażeniem książki OOBE Ścieżka Serca. Książka jest pełna barwnych opisów, zaskakująca i pouczająca na ścieżce duchowego rozwoju. Wisienką na torcie są ostatnie rozdziały dotyczące prawdy na temat ceremonii Ayahuaski. Relacja z pierwszej ręki, która daje wiele do myślenia. Polecam!

         Oceń 
         2016-11-24

         :)

         Musze przyznać, że lektura wciągnęła mnie od pierwszego zdania, zaskoczyła przebiegiem i wywołała ogromną ilość wewnętrznych przemyśleń. Zobaczyłam wiele podobieństw do swoich doświadczeń i to sprawiło, że spojrzałam na nie z trochę innej perspektywy. Nie zazdroszczę Robertowi ciężkich "przygód" jednocześnie dziękuję ogromnie za Jego doświadczenia, bo dzięki nim nam będzie już odrobinę łatwiej :).

          Oceń 
          2016-11-22

          Niezwykłe przeżycia

          Książka dostarcza niecodziennych przeżyć, pozwala zrozumieć czym jest OOBE. Napisana bardzo przystępnie, emocjonalnie ale i mądrze. Polecam każdemu, nie tylko zainteresowanym tematem, gdyż w efekcie jest to książka z przesłaniem.
          Moja recenzja http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/09/262-oobe-sciezka-serca_4.html

           Oceń 
           2016-09-07

           Książka dla każdego! Nie tylko dla obemaniaków :)

           Nie potrafię słowami opisać tego, co czułam czytając drugą książkę Autora Roberta Noble OOBE. Ścieżka Serca. Książka poruszyła we mnie wszystko co było możliwe do poruszenia... Większość czasu spędziłam na przecieranie łez z oczu bo historia Autora była bardzo wzruszająca... Do tej pory na samo wspomnienie, czuję jak trzęsie mnie w środku z niewiadomego mi powodu. Książka jest dla wszystkich, nie tylko dla tych osób, co interesują się tematyką opuszczania ciała. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Książka pisana jest lekkim piórem więc czytelnik nie zmęczy się wertując kolejne strony tej opowieści. Jestem tego pewna! Ja nie męczyłam się w ogóle. Wręcz przeciwnie! Przeczytałam książeczkę jednym tchem! :)
           Autor opisuje swoje życie, jak wyglądała jego chęć wzniesienia się wyżej niż to, co jest nam ofiarowane w dniu codziennym.
           Jego zmagania, jego zaciętość i codzienna mordercza walka o uzyskanie tego co zamierzył. I to, że nigdy się nie poddał!
           Jak napisałam na wstępie, nie potrafię opisać tego słowami ale z całą pewnością przeszłam wewnętrzną przemianę.
           Jestem pełna podziwu dla tego człowieka. Dziękuję mu za jego trud i chęć przekazania czegoś transcendentalnego, co zawarte jest praktycznie na każdej ze stron książki. Z całą pewnością mogę z czystym sumieniem i otwartym sercem polecić każdemu czytelnikowi tę pozycję!

           Czekam na trzecią książkę z niecierpliwością.

           Pozdrawiam i dziękuję
           Eoscris

            Napisz swoją opinię!

            Napisz opinię

            OOBE. ŚCIEŻKA SERCA

            OOBE. ŚCIEŻKA SERCA

            „OOBE. Ścieżka Serca” to wibrująca od emocji, szczera opowieść o młodym Czarowniku i Wojowniku, który dzięki niezłomności i odwadze odkrywa w sobie uzdrowicielską Moc…

            UWAGA: OSTATNIE EGZEMPLARZE!

            • Autor: Robert Noble
            • Wydawnictwo: Instytut Roberta Noble
            • Data wydania: 2016
            • Oprawa: twarda
            • ISBN: 978-83-945678-0-4
            • Strony: 312

            Produkty powiązane