Dieta Buddy

6

Nowy produkt

Autorzy: Dan Zigmond, Tara Cottrell
Ilość stron:
Wydawnictwo - Vivante
Oprawa - Miękka ze skrzydełkami
Rok wydania - 2017
ISBN - 978-83-65442-66-6

Więcej szczegółów

39,90 zł

Więcej informacji

Z całą pewnością jest wiele rzeczy, których nie wiecie na temat Buddy. Przede wszystkim wydaje się wam, że Budda był wiecznie uśmiechniętym grubiutkim facetem. Nic bardziej mylnego – całe swoje życie był szczupły i dbał o zdrowie oraz dietę. Odkryj uzdrawiającą dietę największego Mędrca w historii!

Jak stracić zbędne kilogramy, nie tracąc zdrowego rozsądku?

Z całą pewnością jest wiele rzeczy, których nie wiecie na temat Buddy. Przede wszystkim wydaje się wam, że Budda był wiecznie uśmiechniętym grubiutkim facetem. Tymczasem prawdziwy Budda przez całe życie był szczupły. I szukał harmonii we wszystkich dziedzinach życia – w odżywianiu również.

W kwestiach żywienia pragnął podążać „drogą środka”. Odrzucał zarówno nieograniczone obżarstwo, jak i nieracjonalne głodówki. Pomimo tego, że żył wiele lat przed erą hamburgerów i frytek, instrukcje, jakich udzielił mnichom ponad 2500 lat temu, okazują się aktualne aż do dziś. A w dodatku są banalnie proste – warto z nich skorzystać!

Najważniejsza z nich brzmi: to, co jesz, nie jest aż tak istotne jak to, kiedy jesz. Nie musisz stosować drakońskich diet, aby czuć się zdrowo i dobrze wyglądać.

Z książki dowiesz się:

-dlaczego tyje się tak łatwo, a odchudzanie bywa drogą przez mękę

-czy Budda uczęszczał na crossfit i jakie ćwiczenia są najlepsze dla ciebie

-jak odróżnić prawdziwy głód od zwykłych zachcianek i nieposkromionego apetytu

-jak zakończyć trudny i toksyczny związek pomiędzy tobą, a twoją lodówką

-jak zaprzyjaźnić się z własnym żołądkiem i osiągnąć wagową nirvanę.

Nie musisz być religijny, aby korzystać z Diety Buddy. Z całą pewnością nie musisz też być buddystą. Książka nie skupia się jedynie na technikach jedzenia. Udowadnia, jak wszystkie elementy naszego funkcjonowania są ze sobą ściśle powiązane: błędy żywieniowe mogą oznaczać również problemy ze spaniem, nerwice, a nawet depresję.

Pozwól się oświecić i raz na zawsze zerwij ze złymi nawykami!

_________

O autorach:

Tara Cottrell – chociaż sama nie jest buddystką, fascynuje ją filozofia religii wschodu i to, jak wielki wpływa miał sam Budda na naukę i odkrycia z różnych jej dziedzin. W „Diecie Buddy” starała się przede wszystkim połączyć naukę ze zdrowym rozsądkiem i pokazać, że to, o czym mówił Budda tysiące lat temu, jest uniwersalną nauką dla wszystkich pokoleń. Prywatnie pracuje doradzając młodym przedsiębiorcom z Doliny Krzemowej, wykłada na Uniwersytecie w Standford, ma trójkę dzieci, trzy koty, dwa szczury i psa.

Dan Zigmond – ksiądz Zen, analityk danych w portalu Facebook i ceniony doradca start-up’ów. Jest redaktorem w Tricycle , największym magazynie o tematyce buddyjskiej w Ameryce Północnej. Okazjonalnie wykłada filozofię buddyjską. Wdraża ją również w swoją codzienność i uczy jej swoich dzieci.

Opinie

Oceń 
2017-02-09

Fajna ksiązka

Polecam tę książkę tym osobom, które zawsze miały problemy z dietą i utrzymaniem wagi na odpowiednim poziomie. Treści zawarte w niej są nam znane ale co najgorsze, nie stosowane. Autorzy tej ksiązki, piszą tak prostym językiem i robią to tak przekonywująco, że warto się z nią zapoznać. Ja szczerze polecam, bo zaczęłam zmieniać swoje życie :)

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Dieta Buddy

  Dieta Buddy

  Autorzy: Dan Zigmond, Tara Cottrell
  Ilość stron:
  Wydawnictwo - Vivante
  Oprawa - Miękka ze skrzydełkami
  Rok wydania - 2017
  ISBN - 978-83-65442-66-6