• Wyprzedaż!
  • -25%
Poduszka do medytacji - Łapacz Snów
search
  • Poduszka do medytacji - Łapacz Snów
  • Poduszka do medytacji - Łapacz Snów
  • Poduszka do medytacji - Łapacz Snów

Poduszka do medytacji - Łapacz Snów

99,99 zł
74,99 zł Oszczędź 25%

Poduszka ręcznie szyta w Polsce, wykonana jest ze 100% bawełny i wypełniona naturalną organiczną łuską gryczaną.

Materiał zewnętrzny: 100% bawełna
Materiał wewnętrzny: 100% bawełna
Waga:  ok 2kg
Wymiary: ok 33x33x16 cm
Kolor/ motyw: granat, szary/ łapacz snów


Polski producent

Ilość

Zdejmowany pokrowiec, wiązany sznurkiem.

Prać ręcznie w 40 stopniach.

Poduszka do medytacji.

Poduszka jest wypełniona łuską gryczaną. Stosowanie tego rodzaju wypełnienia zostało przeniesione do nas ze Wschodu i obecnie jest najlepszym i najczęściej stosowanym wkładem. Siedzenie na poduszce umożliwia zachowanie prostej i mocnej pozycji kręgosłupa z jednoczesnym właściwym ułożeniem miednicy. Naturalne biopole łuski gryczanej stwarza doskonałe warunki do wewnętrznego przepływu życiowej energii i wyciszenia w medytacji.

Łuski gryki mają właściwości uniemożliwiające rozwój bakterii, pleśni i grzybni. Stosowane są w zapobieganiu chorobom serca, rozwojowi nowotworów. Oczyszcza, zwiększa odporność oraz wzmacnia naturalną żywotność organizmu. Skuteczna w silnych bólach mięśni przykręgosłupowych oraz w leczeniu wad kręgów szyjnych. Jest cenionym materiałem ze względu na swoje antyalergiczne właściwości oraz przepuszczalność powietrza. Łuska, przesuwając się pod ciężarem ciała, pobudza krążenie, pozwalając skórze dodatkowo się dotlenić. Utrzymuje neutralną temperaturę wsypu czego nie posiadają tradycyjne wypełnienia poduszek.


91

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Poduszka ręcznie szyta w Polsce, wykonana jest ze 100% bawełny i wypełniona naturalną organiczną łuską gryczaną. Materiał zewnętrzny: 100%...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.