Oferta dnia

Poduszka do medytacji - Kwiat Lotosu & OM - czarno-fioletowa

Poduszka do medytacji - Kwiat Lotosu & OM - czarno-fioletowa

149,00 zł

Poduszki do medytacji, z pięknie wyhaftowanym kwiatem lotosu i znaku OM (znak 7 czakry) w kolorze czarno - fioletowym. Poduszka wykonana jest ze 100% bawełny i wypełniona naturalną organiczną łuską gryczaną. 

Parametry:

  • materiał zewnętrzny: bawełna
  • waga: 2kg
  • długość: 33cm
  • szerokość: 33cm
  • wysokość: 17cm
Ilość

Kwiat Lotosu

W buddyzmie lotos służy jako siedziba lub tron ​​Buddy lub Buddów i oznacza boskie narodziny. W świecie chrześcijańskim kwiat lotosu jest białą lilią, która symbolizuje płodność i czystość. Archanioł Gabriel wręcza Najświętszej Marii Pannie lilię jako symbol Zwiastowania Pańskiego.

Kwiat lotosu symbolizuje siłę oporu psychologicznego jako zdolności przekształcania przeciwności losu w potencjał.

Poduszka do medytacji.

Poduszka jest wypełniona łuską gryczaną. Stosowanie tego rodzaju wypełnienia zostało przeniesione do nas ze Wschodu i obecnie jest najlepszym i najczęściej stosowanym wkładem. Siedzenie na poduszce umożliwia zachowanie prostej i mocnej pozycji kręgosłupa z jednoczesnym właściwym ułożeniem miednicy. Naturalne biopole łuski gryczanej stwarza doskonałe warunki do wewnętrznego przepływu życiowej energii i wyciszenia w medytacji.

Łuski gryki mają właściwości uniemożliwiające rozwój bakterii, pleśni i grzybni. Stosowane są w zapobieganiu chorobom serca, rozwojowi nowotworów. Oczyszcza, zwiększa odporność oraz wzmacnia naturalną żywotność organizmu. Skuteczna w silnych bólach mięśni przykręgosłupowych oraz w leczeniu wad kręgów szyjnych. Jest cenionym materiałem ze względu na swoje antyalergiczne właściwości oraz przepuszczalność powietrza. Łuska, przesuwając się pod ciężarem ciała, pobudza krążenie, pozwalając skórze dodatkowo się dotlenić. Utrzymuje neutralną temperaturę wsypu czego nie posiadają tradycyjne wypełnienia poduszek.

91

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Poduszki do medytacji, z pięknie wyhaftowanym kwiatem lotosu i znaku OM (znak 7 czakry) w kolorze czarno - fioletowym. Poduszka wykonana jest ze...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .