Oferta dnia

Poduszka do medytacji OM, czarno czerwona

Poduszka do medytacji OM, czarno czerwona

139,00 zł

Poduszka do medytacji OM, czarno czerwona

Poduszki do medytacji, robione ręcznie, wykonane ze 100% bawełny i wypełnione naturalną organiczną łuską gryczaną. 

Materiał zewnętrzny: bawełna
Waga: 2kg
Długość: 33cm

Szerokość: 33cm

Wysokość: 17cm

Ilość

OM - mówi się, ze jest pierwszą głoską wszechświata, jego pierwszym oddechem. Wszystko zostało stworzone dzięki tej głosce. Nie należy do żadnego języka i istniała przed utworzeniem pierwszych słów. Już przez sam dźwięk i odpowiednią wymowę mogą zostać stworzone całe swiaty.

Ciągłe powtarzanie tej głoski prowadzi do głębokiej medytacji i oświecenia.

OM wywodzi się z tradycji hinduistycznej i na niej opierają się wszystkie hymny wedyjskie. Jest utożsamiana z Absolutem objawiającym sie pod postacią Boga (Tu Wisznu).

Jest też bardzo ściśle zwiazna z tradycjami Tybetańskimi i śpiewana pzrez tybetańskich mnichów w formie mantry.

Jednak OM występuje w różnych religiach i tradycjach wywoadzacych się z hinduizmu i buddyzmu.

Poduszka do medytacji.

Poduszka jest wypełniona łuską gryczaną. Stosowanie tego rodzaju wypełnienia zostało przeniesione do nas ze Wschodu i obecnie jest najlepszym i najczęściej stosowanym wkładem. Siedzenie na poduszce umożliwia zachowanie prostej i mocnej pozycji kręgosłupa z jednoczesnym właściwym ułożeniem miednicy. Naturalne biopole łuski gryczanej stwarza doskonałe warunki do wewnętrznego przepływu życiowej energii i wyciszenia w medytacji.

Łuski gryki mają właściwości uniemożliwiające rozwój bakterii, pleśni i grzybni. Stosowane są w zapobieganiu chorobom serca, rozwojowi nowotworów. Oczyszcza, zwiększa odporność oraz wzmacnia naturalną żywotność organizmu. Skuteczna w silnych bólach mięśni przykręgosłupowych oraz w leczeniu wad kręgów szyjnych. Jest cenionym materiałem ze względu na swoje antyalergiczne właściwości oraz przepuszczalność powietrza. Łuska, przesuwając się pod ciężarem ciała, pobudza krążenie, pozwalając skórze dodatkowo się dotlenić. Utrzymuje neutralną temperaturę wsypu czego nie posiadają tradycyjne wypełnienia poduszek.

91

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Poduszka do medytacji OM, czarno czerwona Poduszki do medytacji, robione ręcznie, wykonane ze 100% bawełny i wypełnione naturalną...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .