Poduszka do medytacji - 3 czakra (żółta)
search
  • Poduszka do medytacji - 3 czakra (żółta)

Poduszka do medytacji - 3 czakra (żółta)

149,99 zł

Poduszka do medytacji z pięknie wyhaftowanym emblematem trzeciej czakry Manipura.

Materiał zewnętrzny i wewnętrzny: bawełna
Waga: 2kg
Długość: 33cm
Szerokość: 33cm
Wysokość: 17cm
Kolor: Żółta
Wsyp: Bio Łuska Gryczana

Ilość

Poduszka do medytacji.

Poduszka jest wypełniona łuską gryczaną. Stosowanie tego rodzaju wypełnienia zostało przeniesione do nas ze Wschodu i obecnie jest najlepszym i najczęściej stosowanym wkładem. Siedzenie na poduszce umożliwia zachowanie prostej i mocnej pozycji kręgosłupa z jednoczesnym właściwym ułożeniem miednicy. Naturalne biopole łuski gryczanej stwarza doskonałe warunki do wewnętrznego przepływu życiowej energii i wyciszenia w medytacji.

Łuski gryki mają właściwości uniemożliwiające rozwój bakterii, pleśni i grzybni. Stosowane są w zapobieganiu chorobom serca, rozwojowi nowotworów. Oczyszcza, zwiększa odporność oraz wzmacnia naturalną żywotność organizmu. Skuteczna w silnych bólach mięśni przykręgosłupowych oraz w leczeniu wad kręgów szyjnych. Jest cenionym materiałem ze względu na swoje antyalergiczne właściwości oraz przepuszczalność powietrza. Łuska, przesuwając się pod ciężarem ciała, pobudza krążenie, pozwalając skórze dodatkowo się dotlenić. Utrzymuje neutralną temperaturę wsypu czego nie posiadają tradycyjne wypełnienia poduszek.

91

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Poduszka do medytacji z pięknie wyhaftowanym emblematem trzeciej czakry Manipura . Materiał zewnętrzny i wewnętrzny: bawełna Waga: 2kg...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.