Oferta dnia

Kabała

Kabała

44,40 zł

Kabała to pradawny system leżący u podstaw najbardziej znanych na świecie narzędzi wróżenia i badania duchowych ścieżek.

Autor: David Wells
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-7377-931-0
Rok wydania: 2018
Format: 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron: 264
Oprawa: miękka

Ilość

Ten przewodnik pozwala odblokować jej niesamowitą moc. Autor jest ekspertem i nauczycielem Kabały oraz terapeutą przeszłych wcieleń. W tej publikacji ukazuje jej tajniki, aby pokazać Ci, jak potężne wiadomości możesz z niej otrzymać i w jak znacznym stopniu wpłyną one na Twoje życie. Opisane praktyki i ćwiczenia pozwolą zrozumieć głęboką symbolikę każdej części kabalistycznego Drzewa Życia. Dzięki nim zwiększysz energię medytacji i stworzysz osobiste symbole. Odkryjesz także swoją najgłębszą intuicję i opracujesz nowe techniki, które pomogą Ci w podejmowaniu codziennych decyzji oraz ułatwią kreowanie przyszłości.

302

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Kabała to pradawny system leżący u podstaw najbardziej znanych na świecie narzędzi wróżenia i badania duchowych ścieżek. Autor: David Wells...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .