Oferta dnia

Detoks Umysłu

Detoks Umysłu

34,30 zł

Poznaj najlepsze sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami. Dzięki tej książce nauczysz się czerpać radość i satysfakcję z życia poprzez pozytywne myślenie.

Autor: Tatiana Jewsiejewa
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-7377-883-2
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 184
Oprawa: miękka

Ilość

Poznaj najlepsze sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami. Dzięki tej książce nauczysz się czerpać radość i satysfakcję z życia poprzez pozytywne myślenie. Dowiesz się, co zyskasz dzięki sztuce przebaczania, transformacji lęku, pielęgnowaniu swojej twórczej energii i innym metodom na polepszenie swojej egzystencji. Czysty umysł – lepsze życie!

Jak często bywasz zadowolony z siebie?

W dzisiejszych czasach tempo życia jest bardzo szybkie, często nie mamy czasu dla siebie i zatracamy się w wirze obowiązków. Stawianie sobie coraz większych wymagań w pracy, domu i na innych płaszczyznach powoduje, że nie jesteśmy zadowoleni z siebie, a małe rzeczy przestają nas cieszyć. Zapominamy, że to właśnie miłość do samego siebie gwarantuje poczucie prawdziwego szczęścia.

Ty także możesz zmienić swoje życie

Czy zastanawiałeś się, dlaczego często nie masz humoru, czujesz, że Ci „ciężko na duszy” lub zwyczajnie jesteś przygnębiony? Wszystkiemu winne jest nagromadzenie złych emocji. Dzięki tej książce dowiesz się, jak możesz z łatwością pozbyć się negatywnych uczuć, doświadczysz mocy przebaczenia i poczujesz się naprawdę szczęśliwy. Zapewnisz sobie tym samym poczucie wewnętrznego spokoju i równowagi, nawet w kryzysowych chwilach.

Pielęgnuj własny ogród

Twój umysł jest jak ogród – wymaga uwagi i dbania o niego w każdych okolicznościach. Myśli, potencjał, talenty czy umiejętności – wyłącznie od Ciebie zależy, czy pozwolisz im się rozwinąć. Z tej książki dowiesz się, jak pozytywnym myśleniem możesz wpływać na swoje życie oraz jakie korzyści zyskasz, gdy pozbędziesz się lęków, smutku i złości. Utwierdzisz się w przekonaniu, że dobre myśli i czyny są o wiele bardziej budujące niż tworzone w głowie czarne scenariusze.

Natura – Twój sprzymierzeniec w osiąganiu spokoju

Nauczysz się, jak aktywnie czerpać energię z przyrody, która nas otacza, wyciszyć się i osiągać spokój na każdym poziomie. Poznasz moc zewnętrznej ciszy oraz korzyści, jakie z niej płyną. Odkryjesz metafizyczny wymiar natury i dowiesz się, jak wykorzystywać go do poprawy swojego życia i samopoczucia.

Pierwsza książka niekwestionowanego autorytetu

Tatiana Jewsiejewa to pochodząca z Syberii Rosjanka polskiego pochodzenia. Z wykształcenia jest psychologiem, z zamiłowania pisarką, a obecnie mieszka we Wrocławiu. Działa w stowarzyszeniu „Ścieżka serca”, którego jest założycielką. Jest pomysłodawczynią i jednocześnie realizatorka projektu o „Dzieciach Indygo”. Obecnie przygotowuje się do przeprowadzenia swojego autorskiego programu „Wychowanie do szczęścia” w szkołach średnich. Lubi czułym okiem obserwować świat, kocha podróże.

Czysty umysł – lepsze życie!

231