Oferta dnia

Rosyjskie techniki skutecznego uzdrawiania życia

Rosyjskie techniki skutecznego uzdrawiania życia

54,50 zł

Oto jedyny w swoim rodzaju podręcznik do ćwiczeń, pomagających w zwalczeniu niepożądanych cech, jak również w wybraniu własnej drogi życia i znalezieniu odpowiedzi na wiele nurtujących wszystkich ludzi pytań.

Autor: Mirsakarim Norbekov
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-7377-901-3
Rok wydania: 2018
Format: 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron: 516
Oprawa: miękka

Ilość

Praktyczna część książki została uzupełniona wydarzeniami z życia Autora pozwalającymi jeszcze łatwiej przekonać się o autentyczności jego przekazu. Teraz i Ty dowiesz się, na czym polega tragedia nauki i sekret całowania się z krokodylem. Zrozumiesz, że prawdę należy osiągać, a nie przekazywać i poznasz sekret, dzięki któremu dawni szkolni chuligani osiągnęli życiowy sukces. A to zaledwie kilka kwestii, które całkowicie odmienią Twoje priorytety, dążenia i to, czego będziesz potrzebować do szczęścia.

245

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Oto jedyny w swoim rodzaju podręcznik do ćwiczeń, pomagających w zwalczeniu niepożądanych cech, jak również w wybraniu własnej drogi życia i...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .