Oferta dnia

Bransoletka Kwarc Truskawkowy

Bransoletka Kwarc Truskawkowy

109,00 zł

Kwarc truskawkowy, różowy kamień, otwiera i uaktywnia czakrę serca, aby otworzyć się na miłość. Przyciąga do człowieka towarzystwo kochających ludzi i daje połączenie ze światem pełne szacunku i świadomości przyczyn wydarzeń jakie się dzieją.

Wymiary: dł. 9 cm

Ilość

Ten rzadki kamień to kamień połączenia ze "źródłem wszystkiego". Według legend był używany w Atlantydzie i Lemurii do ceremonii uleczania przez członków rady starszych, którzy byli na najwyższym poziomie w rozwoju duchowym. Łączył starożytnych z energią początku wszechświata. W rozwoju duchowym używa się go do pracy ze snami, wzmacniania mocy pozytywnych afirmacji oraz do pracy z fałszywymi przekonaniami na temat siebie i świata.

97

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Kwarc truskawkowy, różowy kamień, otwiera i uaktywnia czakrę serca, aby otworzyć się na miłość. Przyciąga do człowieka towarzystwo kochających...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .