Oferta dnia

Opowieści buddyjskie, dla małych i dużych

Opowieści buddyjskie, dla małych i dużych

39,30 zł

Opowieści buddyjskie, dla małych i dużych

Autor: Ajahn Brahm
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN:  978-83-7377-587-9
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 256
Format: 14,5 x 20,5 cm
Oprawa: miękka


Ilość


Odkryj drogę do prawdziwego szczęścia. Buddyjski mnich przedstawia zbiór inspirujących opowieści, w których zarówno mali, jak i ci więksi znajdą coś dla siebie. Większość historii zamieszczonych w tej książce wywodzi się ze starych pism i przekazów buddyjskich. Mimo to ich treść idealnie dopasowuje się do aktualnej rzeczywistości. Znajdziesz tu współczesne anegdoty, które wzbogacają głębię starożytnych opowieści. Dzięki tym krótkim historiom Ty i Twoja rodzina poznacie znaczenie współczucia, nadziei, miłości i przebaczenia. Dowiecie się, czym grozi gadulstwo oraz jak nauczyć się śmiać z samych siebie. Odkryjecie nowe znaczenie pojednania i zmienicie swoje życie na lepsze.

243

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Opowieści buddyjskie, dla małych i dużych Autor: Ajahn Brahm Wydawnictwo: Studio Astropsychologii ISBN:  978-83-7377-587-9 Rok wydania: 2018...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .