Oferta dnia

Księżyc - znaczenie i interpretacja.

Księżyc - znaczenie i interpretacja.

39,90 zł

Astrologiczne wsparcie w Twoim życiu, rodzinie i relacjach. Pierwsza książka w całości poświęcona oddziaływaniom jakie Księżyc wnosi do horoskopu.

Autor: Elżbieta Kłobus
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-7377-930-3
Rok wydania: 2018
Format: 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron: 164
Oprawa: miękka

Ilość

Autorka analizuje to ciało niebieskie w domach horoskopu, jego progresje, tranzyty oraz aspekty w horoskopie indywidualnym. Poszerza sposób widzenia tego ważnego ciała niebieskiego i tym samym wzbogaca jego interpretację. Skorzystanie z jej wiedzy i doświadczenia może się walnie przyczynić do lepszego poznania siebie i swoich bliskich, a także poprawić wszystkie relacje w życiu. Pozwoli to wejść na zupełnie nowy poziom życia rodzinnego, społecznego i zawodowego, a zarazem wprowadzić harmonię we wszystkich sferach życia. Zapewni również poczucie bezpieczeństwa, bez którego niemożliwe byłoby normalne funkcjonowanie i osiąganie sukcesów. Pozwól Księżycowi rozświetlić swoje życie!

303

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Astrologiczne wsparcie w Twoim życiu, rodzinie i relacjach. Pierwsza książka w całości poświęcona oddziaływaniom jakie Księżyc wnosi do horoskopu....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .