Oferta dnia

Joga, ajurweda, techniki oddechowe

Radiestezja w praktyce

29,20 zł

Autorka znana m.in. z publikacji w miesięcznikach Nieznany Świat i Czwarty Wymiar opisuje arkana radiestezji opierając się przy tym na osobistych doświadczeniach. Dzięki niej poznasz różne typy wahadeł, sekrety miejsc mocy i oddziaływania wszechświata mające wpływ również na Twoje życie.

Autor: Janina Lampert-Smak
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2016
Wydanie: 1
Ilość stron: 160

Ilość

Czym jest radiestezja?

Radiestezja jest dziedziną zajmującą się badaniem promieniowania naturalnego (geopatycznego) w przyrodzie. Bada zarówno ich pozytywne, jak i szkodliwe oddziaływanie, które odbierane jest w postaci tzw. kolorów radiestezyjnych. Dawniej radiestezję stosowało się głównie do poszukiwania cieków wodnych (żył wodnych) czy wyznaczania optymalnego miejsca na wykopanie studni, dziś wykorzystuje się ją w medycynie do diagnozowania chorób, poszukiwania złóż mineralnych, niewypałów z czasów wojny, a nawet w dochodzeniach kryminalistycznych.

Poznaj doświadczenia radiestety

Janina Lampert – Smak, radiesteta (różdżkarz), autorka publikacji w miesięcznikach takich jak Nieznany Świat i Czwarty Wymiar. W swojej najnowszej książce opisuje arkana radiestezji opierając się na osobistych doświadczeniach. Dzięki niej poznasz różne typy wahadeł i różdżek radiestezyjnych, dowiesz się jaki wpływ na nasze zdrowie mają szkodliwe jony dodatnie pochodzące m.in. z telefonów komórkowych i laptopów, odkryjesz wykorzystanie radiestezji w zielarstwie, odkryjesz się czym są miejsca mocy, gdzie się znajdują i jakie mają działanie. Autorka przybliży również temat chromoterapii i teleradiestezji

Radiestezja, jak zacząć?

Radiestezja w praktyce, to wyjątkowy poradnik, którego wskazówki z łatwością zastosujesz w swoim życiu codziennym. Nauczysz się diagnozować choroby metodą radiestezyjną oraz badać stopień polaryzacji ciała dowolnej osoby. W ogródku sprawdzisz wzajemne oddziaływania energetyczne roślin, a także nauczysz się przygotowywać ziołowe środki o korzystnym potencjale energetycznym. Dowiesz się, w jaki sposób szukać wody różdżką oraz gdzie znajdują się szkodliwe jony dodatnie. Zaczniesz świadomie wybierać dla siebie naczynia o odpowiednim kształcie. Ponadto wzmocnisz swoją polaryzację i witalność za pomocą tańca. A przede wszystkim przekonasz się, że Ty również możesz pracować z energiami.

A jak Ty wykorzystasz radiestezję?

328