Oferta dnia

Joga, ajurweda, techniki oddechowe

Radiestezja w praktyce

29,20 zł

Autorka znana m.in. z publikacji w miesięcznikach Nieznany Świat i Czwarty Wymiar opisuje arkana radiestezji opierając się przy tym na osobistych doświadczeniach. Dzięki niej poznasz różne typy wahadeł, sekrety miejsc mocy i oddziaływania wszechświata mające wpływ również na Twoje życie.

Autor: Janina Lampert-Smak
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2016
Wydanie: 1
Ilość stron: 160

Ilość

Czym jest radiestezja?

Radiestezja jest dziedziną zajmującą się badaniem promieniowania naturalnego (geopatycznego) w przyrodzie. Bada zarówno ich pozytywne, jak i szkodliwe oddziaływanie, które odbierane jest w postaci tzw. kolorów radiestezyjnych. Dawniej radiestezję stosowało się głównie do poszukiwania cieków wodnych (żył wodnych) czy wyznaczania optymalnego miejsca na wykopanie studni, dziś wykorzystuje się ją w medycynie do diagnozowania chorób, poszukiwania złóż mineralnych, niewypałów z czasów wojny, a nawet w dochodzeniach kryminalistycznych.

Poznaj doświadczenia radiestety

Janina Lampert – Smak, radiesteta (różdżkarz), autorka publikacji w miesięcznikach takich jak Nieznany Świat i Czwarty Wymiar. W swojej najnowszej książce opisuje arkana radiestezji opierając się na osobistych doświadczeniach. Dzięki niej poznasz różne typy wahadeł i różdżek radiestezyjnych, dowiesz się jaki wpływ na nasze zdrowie mają szkodliwe jony dodatnie pochodzące m.in. z telefonów komórkowych i laptopów, odkryjesz wykorzystanie radiestezji w zielarstwie, odkryjesz się czym są miejsca mocy, gdzie się znajdują i jakie mają działanie. Autorka przybliży również temat chromoterapii i teleradiestezji

Radiestezja, jak zacząć?

Radiestezja w praktyce, to wyjątkowy poradnik, którego wskazówki z łatwością zastosujesz w swoim życiu codziennym. Nauczysz się diagnozować choroby metodą radiestezyjną oraz badać stopień polaryzacji ciała dowolnej osoby. W ogródku sprawdzisz wzajemne oddziaływania energetyczne roślin, a także nauczysz się przygotowywać ziołowe środki o korzystnym potencjale energetycznym. Dowiesz się, w jaki sposób szukać wody różdżką oraz gdzie znajdują się szkodliwe jony dodatnie. Zaczniesz świadomie wybierać dla siebie naczynia o odpowiednim kształcie. Ponadto wzmocnisz swoją polaryzację i witalność za pomocą tańca. A przede wszystkim przekonasz się, że Ty również możesz pracować z energiami.

A jak Ty wykorzystasz radiestezję?

328

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Autorka znana m.in. z publikacji w miesięcznikach Nieznany Świat i Czwarty Wymiar opisuje arkana radiestezji opierając się przy tym na osobistych...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .