Oferta dnia

Święta nauka przodków – droga do uzdrowienia

Święta nauka przodków – droga do uzdrowienia

49,40 zł

Święta nauka przodków – droga do uzdrowienia. Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa

Autor:  Nick Polizzi
Wydawnictwo:  Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-8171-094-7
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 296
Oprawa: miękka
Wymiary: 14.5x20.5

Ilość

Dzięki tej publikacji zgłębisz świętą naukę przodków i poznasz tradycyjne techniki uzdrawiania amazońskich szamanów. Autor opisuje w niej święte ceremonie, praktyki i rytuały rdzennej ludności, a także ich życiowe sposoby na problemy dręczące współczesnego człowieka. Z jej pomocą odkryjesz prawdę o sobie i odblokujesz potencjał samouzdrawiania. Przekonasz się do naturalnych opcji pokonywania powszechnych chorób i dolegliwości. Szamani pokażą Ci, w jaki sposób uwolnić się od emocjonalnej traumy i pozbyć się uczucia zagubienia. Starożytna prawda ukazana w książce pozwoli dostrzec swoje prawdziwe „ja”oraz wyruszyć w podróż po odzyskanie zdrowia duszy i ciała. Zrozumiesz jej istotę oraz otworzysz umysł, by odzyskać pełnię zdrowia. Szamańska mądrość – sekret uzdrowienia.

358

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Święta nauka przodków – droga do uzdrowienia. Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa Autor:  Nick Polizzi Wydawnictwo:  Studio...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .