Oferta dnia

ABC Wahadła. Radiestezja w Praktyce

ABC Wahadła. Radiestezja w Praktyce

29,20 zł

ABC Wahadła. Radiestezja w Praktyce

Autor: Matela Leszek
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data premiery: 2012-07-25
Ilość stron: 172

Wahadełka

Ilość

Książka ABC wahadła w sposób klarowny i przejrzysty wprowadza czytelnika w świat praktyki radiestezyjnej z wykorzystaniem wahadła. Zdolności radiestezyjne posiada większość z nas. Dzięki tej książce, krok po kroku można nauczyć posługiwania się wahadłem, a później tę wiedzę zastosować w praktyce, wykorzystać na użytek własny i swoich najbliższych. Również zaawansowani radiesteci mogą znaleźć tu wiele cennych informacji m.in. o różnego rodzaju specjalistycznych wahadłach (np. dokładny opis wahadła uniwersalnego) i ich zastosowaniu oraz nigdzie do tej pory nie publikowanych nietradycyjnych metodach pracy z wahadłem.

147

Brak komentarzy do tego produktu.

 
ABC Wahadła. Radiestezja w Praktyce Autor: Matela Leszek Wydawnictwo: Studio Astropsychologii Data premiery: 2012-07-25 Ilość stron: 172...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .