Oferta dnia

Rytuały ochronne na klątwy i uroki

Rytuały ochronne na klątwy i uroki

34,30 zł

Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki.

Autorka uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. Informuje, jak się przed nimi obronić dzięki magicznej tarczy.

Autor: Lumira
Rok wydania: BIAŁYSTOK 2015, WYDANIE I
Ilość stron: 200
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Format: A5

Ilość

Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię pech? A może spotykają Cię trudności, z którymi nie jesteś w stanie sobie od dłuższego czasu poradzić? Niewykluczone, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Jak się od nich uwolnić i się przed nimi zabezpieczyć na przyszłość, podpowie Ci właśnie ta książka. Autorka uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. W tym poradniku informuje jak obronić się przed złymi mocami, dzięki magicznej tarczy. Przedstawia szereg najskuteczniejszych technik ochrony, by pozbyć się negatywnych energii oddziałujących na Ciebie, Twoją rodzinę bądź domostwo. Podaje wiele magicznych rytuałów, medytacji i ćwiczeń, a także podpowiada, jak identyfikować potencjalne zagrożenia  czyhające na Ciebie w życiu codziennym. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

154

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki. Autorka uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. Informuje, jak się...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .