Oferta dnia

Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie

Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie

24,80 zł

Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie
Ta książka nie da Ci szczęścia. Ona powie Ci, jak możesz je sam odnaleźć.

Autor: Eckhart Tolle
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-7377-364-6
Rok wydania: 2013
wydanie:     5
Format: 12 x 16,5 cm
Ilość stron: 128
Oprawa: miękka

Ilość

Co byś powiedział na oderwanie się od codzienności? Od komputerów, telefonów komórkowych, szefów, premii, kredytów i całej reszty „dobrodziejstw” współczesności? Ta książka zapewni Ci pokonanie przeciwności każdego dnia.
Oto zbiór przemyśleń, które skłonią Cię do głębokiej refleksji nad celem Twego życia. Przemyśleń, dzięki którym na nowo zaczniesz dostrzegać światło nawet w najtrudniejszych chwilach. Nie jest to książka do czytania „od deski do deski”. W trudnych chwilach będziesz szukać pocieszenia w dowolnym jej fragmencie, dzięki któremu nie tylko odzyskasz pogodę ducha, lecz znajdziesz także wyjście nawet z najbardziej beznadziejnej sytuacji.
Ta książka nie da Ci szczęścia. Ona powie Ci, jak możesz je sam odnaleźć. Będzie Twoją latarnią, dzięki której zawsze dobijesz do bezpiecznego brzegu.

169

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie Ta książka nie da Ci szczęścia. Ona powie Ci, jak możesz je sam odnaleźć. Autor: Eckhart Tolle Wydawnictwo:...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .