Oferta dnia

Nowy szamanizm

Nowy szamanizm

28,90 zł

Wojciech Jóźwiak otworzy Twoje oczy, poszerzy horyzonty i uświadomi, czym jest współczesny szaman.

Autor: Wojciech Jóźwiak
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-7377-292-2
Wydanie: 1
Ilość stron: 249
Oprawa: miękka

Ilość


Czy Twój sąsiad jest szamanem? Odpowiadasz bez namysłu: Nie. Uważasz, że byś zauważył gdyby biegał odziany w pióropusz i spódniczkę z liści odprawiając pradawne rytuały wokół ogniska.
Wojciech Jóźwiak otworzy Twoje oczy, poszerzy horyzonty i uświadomi, czym jest współczesny szaman. Ponadto dostaniesz niepowtarzalną szansę na zostanie szamanem i wykorzystanie dobroczynnej energii naszej planety do leczenia swego ciała jak i duszy. Jest to jedyna w Polsce pozycja przedstawiająca współczesne oblicze szamanizmu i jednocześnie ukazująca jego obecność w historii i wierzeniach Słowian. Połącz więc fascynującą lekturę z nauką i pozwól naturze pomóc sobie i bliskim  osobom.

184

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Wojciech Jóźwiak otworzy Twoje oczy, poszerzy horyzonty i uświadomi, czym jest współczesny szaman. Autor: Wojciech Jóźwiak Wydawnictwo: Studio...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .