Oferta dnia

Psychotronika - współczesna nauka o świadomości.

Psychotronika - współczesna nauka o świadomości.

49,40 zł

Psychotronika - współczesna nauka o świadomości. Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia.

Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak samodzielnie wykorzystać takie zjawiska jak teleportacja, telepatia, jasnowidzenie czy telegnozja.

Autor: dr Danuta Adamska-Rutkowska
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-7377-856-6
Rok wydania: 2017
Wydanie: 1
Ilość stron: 440
Oprawa: miękka

Ilość

Autorka bestsellerów łączących naukę z tym, co niezwykłe, w swojej najnowszej publikacji ujawnia mechanizmy, dzięki którym funkcjonują takie zjawiska jak teleportacja, lewitacja, telepatia, jasnowidzenie czy telegnozja. Co więcej, udowadnia, że większość ludzi jest w stanie skorzystać z tych pozornie magicznych praktyk. Rzuca również nowe światło na bioenergoterapię i zdradza sekrety stosowania tego typu uzdrawiania. Opisuje wyłącznie te anomalne zjawiska, które mają praktyczne zastosowanie. Podkreśla przy tym, że zdecydowana większość osób nie jest świadoma kryjącego się w nich potencjału. Jeśli więc masz prorocze sny czy zdolność przewidywania przyszłości, warto dowiedzieć się, jak ona działa. Niezwykłe zjawiska – praktyczne korzyści!

182

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Psychotronika - współczesna nauka o świadomości. Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia. Dzięki tej publikacji dowiesz się,...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .