Oferta dnia

Reiki kompletny kurs uzdrawiania. Trzy stopnie wtajemniczenia

Reiki kompletny kurs uzdrawiania. Trzy stopnie wtajemniczenia

39,30 zł

Książka prezentuje najskuteczniejsze techniki uzdrawiania przy wykorzystaniu reiki, które wprowadza do naszego życia harmonię ciała, umysłu i ducha.

Autor: Walter Lubeck Frank Arjava Petter
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-7377-753-8
Rok wydania: 2016
Numer wydania: 1
Format: 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron: 308
Oprawa: miękka

Ilość

Reiki wprowadza do życia harmonię ciała, umysłu i ducha. To oczyszczająca energia, która nieustannie przepływa przez ludzki organizm. Mistrzowie Reiki, prezentują najskuteczniejsze techniki uzdrawiania. W książce znajdziesz sposób, aby napełnić energią pożywienie i wodę. Stosując proste techniki oczyścisz aurę i odblokujesz czakry. Nauczysz się uzdrawiania grupowego i na odległość. Poznasz metody oczyszczania domu i jego mieszkańców. Odkryjesz metody, które uchronią Cię przed uszkodzeniami ciała, duszy czy wampirami energetycznymi. Naprawisz swoją przeszłość i unikniesz nieprzyjemnych wydarzeń w przyszłości. Autorzy opisują sześćdziesiąt praktyk z każdego stopnia Reiki, a szczegółowe ilustracje pozwolą Ci prawidłowo wykonać każdą z nich.
Odzyskaj harmonię z Reiki.

142

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Książka prezentuje najskuteczniejsze techniki uzdrawiania przy wykorzystaniu reiki, które wprowadza do naszego życia harmonię ciała, umysłu i...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .