Oferta dnia

Sekrety zdrowia Louise Hay

Sekrety zdrowia Louise Hay

49,90 zł

Książka prezentująca techniki wydłużające życie i zapewniające witalność, dobry nastrój oraz rozwój intuicji

Autor: Louise Hay. Ahlea Khadro, Heather Dane
Wydawnictwo: Studio Astropsychologi
ISBN: 978-83-7377-721-7
Rok wydania: 2015
Numer wydania: 1
Format: 16,5 x 24 cm
Ilość stron: 396
Oprawa: miękka

Ilość

Dzięki tej książce uzdrowisz swoje ciało i ducha, łagodnie zmieniając swój sposób myślenia. Autorki podpowiedzą Ci, jak możesz zadbać o swoje zdrowie, nastrój i energię oraz przenieść je na wyższy poziom. Poznasz sekrety, które Louise stosowała od lat, by wzmocnić efektywność swoich afirmacji i przywrócić ciału i umysłowi równowagę. Nauczysz się również przesiewać nieprawdziwe informacje, jakich jest pełno na temat rozmaitych diet. Porady z tej publikacji pomogą Ci wsłuchiwać się w swoje ciało i rozpoznawać wiadomości, jakie Ci ono przesyła. Zgłębisz techniki wydłużające życie i zapewniające witalność, dobry nastrój oraz rozwój intuicji. Poznasz też potrzeby Twojego organizmu na różnych etapach życia. Znajdź swój sposób na zdrowie!

188

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Książka prezentująca techniki wydłużające życie i zapewniające witalność, dobry nastrój oraz rozwój intuicji Autor: Louise Hay. Ahlea Khadro,...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .