Oferta dnia

Zdejmowanie Klątw i Uroków

Zdejmowanie Klątw i Uroków

29,80 zł

Zdejmowanie klątw i uroków.

Autor: Mirosław Winczewski
Rok wydania: BIAŁYSTOK 2009, WYDANIE II
Ilość stron: 249
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Format: A5

Ilość

Najbardziej znanym zaklęciem, znanym już w starożytnym Egipcie, jako tajemna formuła, jest Abrakadabra - słowo używane dzisiaj przez kuglarzy i magików na arenach cyrkowych i jarmarkach. Dawniej natomiast słowo to uchodziło za środek na wszelkie choroby. Zapisywano je w formie magicznego trójkąta i wypędzano chorobę z zadziwiającym skutkiem. Ale to zaledwie jedno z wielu słów obdarzonych magiczną mocą i wykorzystywanych w obrzędach na całym świecie.
Zaklęcia i uroki, zawarte w niniejszej pozycji, pomogą Ci osiągnąć pożądany cel, rozbudzić w sobie nowe możliwości lub uchronić się od negatywnych wpływów ludzi i otoczenia. Wykorzystaj zawartą w nich moc mądrze i skutecznie, a z pewnością zabezpieczysz zarówno siebie jak i swoich najbliższych.

162

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Zdejmowanie klątw i uroków. Autor: Mirosław Winczewski Rok wydania: BIAŁYSTOK 2009, WYDANIE II Ilość stron: 249 Wydawnictwo: Studio...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .