Oferta dnia

Złote myśli Napoleona Hilla

Złote myśli Napoleona Hilla

39,30 zł

Dzięki tej książce poznasz najcenniejsze wskazówki prekursora literatury osobistego sukcesu i autora licznych światowych bestsellerów.


Autor: Napoleon Hill
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-7377-869-2
Rok wydania: 2017
Wydanie:    1
Format: 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron: 272
Oprawa: miękka

Ilość

Dzięki tej książce możesz poznać najcenniejsze wskazówki prekursora literatury osobistego sukcesu i autora licznych światowych bestsellerów. Stanowi ona trwający 52 tygodnie plan nastawiania życia na sukces i uzdrawiania wszystkich aspektów codzienności. Zajmiesz się wzbudzaniem szczerej wiary w to, że możesz być tym, kim tylko chcesz. Opracujesz cele zgodne z oczekiwaniami własnej duszy i poznasz niezbite dowody na to, że myśli wpływają na świat materialny – zarówno na wszystko, co Cię otacza, jak i na Ciebie samego! Sięgniesz po obfite pokłady niewykorzystanego dotychczas potencjału i zastosujesz własną wiarę w praktyce. Poznasz praktyczne aspekty wiary i dokonasz prawdziwych przełomów tam, gdzie są one niezbędne. Mądrość cenniejsza niż złoto!

191

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Dzięki tej książce poznasz najcenniejsze wskazówki prekursora literatury osobistego sukcesu i autora licznych światowych bestsellerów. Autor:...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .