Oferta dnia

Odważ sie na zmiany

Odważ się na zmiany

39,30 zł

Odważ się na zmiany. Jak pokonać strach przed nieznanym, by osiągnąć spełnienie.

W książce zawarte zostały autorskie metody odnajdywania powołania własnej duszy, dzięki którym możesz wyrwać się ze strachu przed nieznanym.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Autor: Colette Baron-Reid
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 288
Format: 14,5 x 20,5 cm
Oprawa: Miękka

ISBN: 978-83-7377-866-5

Ilość

Wiele osób nie wie, dokąd zmierza ich życie, ale zdaje sobie sprawę z tego, że nie podoba im się ten kierunek. Zamiast godzić się z niesatysfakcjonującą codziennością, każdy z nas może zrezygnować z niedziałających już schematów, a zamiast nich stać się współtwórcami teraźniejszości oraz przyszłości. Dzięki tej książce wyjdziesz poza swoją strefę komfortu i wypłyniesz na nieznane, ale pełne wspaniałości wody. Poznasz miejsce, w którym rodzą się wszystkie pomysły i nauczysz się nadawać swoim pragnieniom fizyczny kształt. Odzyskasz utracone części siebie i poznasz moc samodzielnej ewolucji. Wyćwiczysz również własną podświadomość dzięki opracowanemu przez Autorkę Procesowi Inwizji®. Wyrusz w nieznane i odnajdź skarb – siebie!

20

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Odważ się na zmiany. Jak pokonać strach przed nieznanym, by osiągnąć spełnienie. W książce zawarte zostały autorskie metody odnajdywania...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .