Oferta dnia

Odrzuć ciężar przeszłości

Odrzuć ciężar przeszłości

34,30 zł

Odrzuć ciężar przeszłości. Sztuka odzyskiwania siebie.

Książka ukazuje jak pokonać swoje traumy z przeszłości oraz jak lepiej poradzić sobie z codziennymi problemami.


Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Autor: Teal Swan
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 184
Format: 14,5 x 20,5 cm
Oprawa: Miękka

ISBN: 978-83-7377-875-7

Ilość

Każdy z nas chce być szczęśliwy, ale też wszyscy nosimy w sobie jakieś traumy z przeszłości, które nie pozwalają nam żyć pełnią życia. Autorka w prosty sposób pomoże Ci poradzić sobie z demonami przeszłości i odzyskać prawdziwą wolność. W tej książce opisuje własną dramatyczną historię oraz terapię, która pomogła jej odzyskać równowagę. Zainspiruje Cię do zmiany stylu życia i uzdrowienia własnych emocji. To obowiązkowa lektura, dzięki której przepracujesz stare lęki i raz na zawsze pożegnasz się z ograniczającymi Cię traumami. Zrozumiesz prawdziwą przyczynę swoich problemów i usuniesz filtr, który przesłania postrzeganie rzeczywistości. Po co Ci terapeuta? Samodzielnie przeprowadzisz terapię w domu, która uzdrowi Twoje ciało i duszę. Zrób pierwszy krok ku wolności.

19

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Odrzuć ciężar przeszłości. Sztuka odzyskiwania siebie. Książka ukazuje jak pokonać swoje traumy z przeszłości oraz jak lepiej poradzić sobie z...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .