Oferta dnia

Test. Dowód na życie po śmierci

Test. Dowód na życie po śmierci

39,30 zł

Książka prezentuje pogląd, że komunikacja ze zmarłymi jest możliwa oraz odkrywa sposoby na pogodzenie się z odchodzeniem i przeżywanie żałoby.


Autor: Stephane Allix
ISBN: 978-83-7377-874-0
Rok wydania: 2018
Wydanie:     1
Format: 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron: 288
Oprawa: miękka

Ilość

Wszyscy zastanawiamy się, co czeka nas po śmierci. Niebo, reinkarnacja, a może nicość? Dokąd trafiają nasi bliscy zmarli? Dzięki tej książce dowiesz się, czy komunikacja ze zmarłymi jest możliwa i zweryfikujesz wiarygodność mediów, które twierdzą, że komunikują się z Drugą Stroną. Aby odpowiedzieć na najważniejsze pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, Autor przeprowadził test: do trumny swojego ojca włożył pięć przedmiotów, o których nie powiedział nikomu. Następnie sprawdził, czy sześcioro mediów będzie w stanie odkryć, jakie rzeczy znajdują się w grobie. Wyniki okazały się zaskakujące – komunikacja ze zmarłymi jest możliwa i każdy z nas może się jej nauczyć. Książka ta nie tylko prezentuje na to dowody, ale również tłumaczy, na czym polegają zdolności parapsychiczne i uczy, jak oswoić się ze śmiercią i poradzić sobie z odejściem bliskiej osoby. Prawdziwy dowód na życie po śmierci!

224

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Książka prezentuje pogląd, że komunikacja ze zmarłymi jest możliwa oraz odkrywa sposoby na pogodzenie się z odchodzeniem i przeżywanie żałoby....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .