Oferta dnia

Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu

Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu

59,90 zł

Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu


Autor: dr Anodea Judith
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN:  978-83-7377-789-7
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 454
Format:  17,5 x 25 cm
Oprawa: twarda

Ilość

Dzięki książce znanej ekspertki nauczysz się jak używać zasad i praktyk jogicznych w celu obudzenia swoich centrów energetycznych. Zostaniesz poprowadzony przez ćwiczenia otwierające i aktywujące każdą z czakr za pomocą poszczególnych pozycji, ćwiczeń bioenergetycznych, mantr, medytacji i filozofii jogi. Dzięki pięknym zdjęciom i dokładnym instrukcjom, pozwalającym na pogłębienie dostrojenia i aktywowanie ciała energetycznego, stanowi ona cenne źródło wiedzy zarówno dla nauczycieli jak i uczniów jogi. Każdy z rozdziałów rozpoczyna się listą podstawowych celów, cech i funkcji każdej czakry. Po tym następuje część medytacyjna, pomagająca poczuć mistyczną energię centrów energetycznych i wprowadzająca do fizycznych ćwiczeń. Poznaj to, co najważniejsze w jodze.

301

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu Autor: dr Anodea Judith Wydawnictwo: Studio Astropsychologii ISBN:  978-83-7377-789-7 Rok wydania: 2016...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .