Oferta dnia

Masz prawo do bogactwa

Masz prawo do bogactwa

39,30 zł

Masz prawo do bogactwa

Autor: Napoleon Hill
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 978-83-7377-904-4
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 346
Format: 14,5 x 20,5 cm
Oprawa: miękka

Ilość

Bogactwo nie ogranicza się bynajmniej do stanu posiadania czy sławy. Prawdziwy dobrobyt obejmuje zarówno kwestie finansowe, jak osobiste i duchowe. I w ten właśnie sposób do tematu podchodzi ta książka, która udowadnia, że każdy człowiek ma prawo do dobrobytu w dowolnej sferze życia. Czas poznać kultowe wykłady Autora, które po raz pierwszy zostały zebrane i opublikowane. Uczyniły one z niego pioniera rozwoju osobistego i odmieniły już życie kilku pokoleń ludzi. Siedemnaście zasad sukcesu Napoleona Hilla stanowi zwieńczenie dziesięcioleci jego pracy i badań. Jeśli dokładnie wdrożysz je wszystkie, doprowadzą Cię one do bogactw, których tak bardzo pragniesz. Ta książka może naprawdę pomóc Ci osiągnąć każdy cel i marzenie. Wykorzystaj swoje prawo do bogactwa!

241

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Masz prawo do bogactwa Autor: Napoleon Hill Wydawnictwo: Studio Astropsychologii ISBN: 978-83-7377-904-4 Rok wydania: 2016 Ilość stron: 346...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .