Oferta dnia

Uniwersalny kalendarz szamański

Uniwersalny kalendarz szamański

69,60 zł

Ten innowacyjny przewodnik jest przepełniony cennymi inspiracjami na każdy dzień, a zawarta w nim wiedza była dotychczas zarezerwowana dla szeptuch.

Autor: Vadim Tschenze  
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN:  978-83-7377-910-5
Rok wydania: 2018
Format 16,5 x 24 cm
Ilość stron: 404
Oprawa: miękka

Ilość

Ten innowacyjny przewodnik jest przepełniony cennymi inspiracjami na każdy dzień, a zawarta w nim wiedza była dotychczas zarezerwowana dla szeptuch. Dzięki niemu nauczysz się rozróżniać energię poszczególnych dni, co zwiększy Twoje szanse na odniesienie sukcesu we wszystkich sferach życia. Znajdziesz tu też wszystko na temat ochrony zewnętrznej i wewnętrznej oraz rytuałów związanych z kontaktem z naturą. Z pomocą amuletów i ćwiczeń dotrzesz do własnej duszy i zaprowadzisz w niej porządek. Będziesz mógł usunąć negatywne wpływy i zaczniesz w innowacyjny sposób poszerzać własne talenty. Poznasz ćwiczenia energetyczne świetnie nadające się jako uzupełnienie wszelkich terapii oraz rytuały lecznicze. Szamańska wiedza na co dzień.

309

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Ten innowacyjny przewodnik jest przepełniony cennymi inspiracjami na każdy dzień, a zawarta w nim wiedza była dotychczas zarezerwowana dla...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .