Oferta dnia

Świeca Konopna cbd

Świeca Konopna

29,90 zł

Aromatyczna świeca z naturalnego wosku sojowego z olejem konopnym o zapachu pomarańczy i cynamonowca.

Masa netto: 90 g

Producent: INDIA Cosmetics

Ilość

- Świeca konopna jest wykonana wyłącznie z naturalnych składników, bez parafiny czy substancji ropopochodnych. Nie wydziela substancji toksycznych podczas spalania, jest bezpieczna dla alergików. Bardzo ekonomiczna - długość spalania - do 25 godzin.

- Olejek z cynamonowca działa pobudzająco i dodaje energii. Zalecany w przypadku depresji, wyczerpania nerwowego, drażliwości. Wdychanie go łagodzi objawy infekcji górnych dróg oddechowych.

- Olejek pomarańczowy działa dobroczynnie w przypadku napięcia nerwowego i bezsenności, relaksuje oraz poprawia nastrój.

- Świeca konopna może być stosowana również do masażu ciała, ponieważ charakteryzuje się stosunkowo niską temperaturą topnienia, co oznacza, że roztopiony wosk może być wylewany bezpośrednio na skórę nie powodując jej poparzenia. Skóra po zastosowaniu wosku pozostaje nawilżona, gładka i jedwabista na długo, a aromaty olejków pozostawiają bardzo przyjemną woń.

368

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Aromatyczna świeca z naturalnego wosku sojowego z olejem konopnym o zapachu pomarańczy i cynamonowca. Masa netto: 90 g Producent:...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .