świeca bursztyn, drzewo sandałowe
search
  • świeca bursztyn, drzewo sandałowe
  • świeca drzewo życia

Świeca Drzewo Życia - Wosk Rzepakowy - ekologiczna

34,99 zł

Świeca z wosku rzepakowego o zapachu amber, oud, drzewa sandałowego,

Materiał: 100% wosk rzepakowy, olejki amber, oud, drzewo sandałowe, szkło z recyklingu.
Czas palenia ok. 25 godzin
Wymiary: 6x6x6 cm
Kraj produkcji: Belgia

Bez GMO

Coś więcej na temat Świec.

Ilość

Świeca zapachowa, 100% roślinny ekologiczny wosk rzepakowy w szkle z recyklingu. Ręcznie robione w Belgii, z niezawierającymi parabenów olejkami zapachowymi. Biodegradowalny, a zatem nieszkodliwy dla ludzi i środowiska.

Wosk rzepakowy
Wosk rzepakowy jest wytwarzany z oleju rzepakowego, nie zawiera toksycznych składników i nie jest szkodliwy dla środowiska. Wręcz przeciwnie, rzepak pomaga i chroni glebę pod przyszłe uprawy, podczas gdy roślina produkuje olej i paszę dla zwierząt. Ponadto wosk jest przyjazny dla ludzi i dzikiej przyrody i ma mniejszy ślad węglowy niż na przykład wosk sojowy, ponieważ jest uprawiany i przetwarzany w Europie.

Rzepak niemodyfikowany genetycznie z Niemiec.
Kwadratowe szkło z recyklingu, które może być ponownie wykorzystane jako oświetlenie atmosferyczne.

Ponieważ świadomość jest czystą energią, gdy objawia się w świecie fizycznym, jest również podzielona na siedem części, a każda z nich ma swoją własną częstotliwość, kolor i właściwości, nawet jeśli są one jedną świadomością.

W wielu tradycjach , zapalanie świecy oznacza święty akt, co oznacza więcej niż słowa mogą powiedzieć; to jest akt wdzięczności. Od niepamiętnych czasów, człowiek  zapala świece w miejscach świętych.
Może chcesz rozpoczynać lub zakończyć dzień tym prostym rytuałem?  - tylko zapalając świecę.

370

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Świeca z wosku rzepakowego o zapachu amber, oud, drzewa sandałowego, Materiał: 100% wosk rzepakowy, olejki amber, oud, drzewo sandałowe, szkło...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.