Świeczka - Mountain Air - Chill-out - Górskie Klimaty
search
  • Świeczka - Mountain Air - Chill-out - Górskie Klimaty

Świeczka - Mountain Air - Chill-out - Górskie Klimaty

11,99 zł

Aromatyczna Świeca Stearynowa - Mountain Air - zapach drzewa sandałowego, cedru i rozmarynu przeniesie Cię prosto w piękne górskie otoczenie.

Materiał: 100% stearyny, naturalne olejki.

Olejki eteryczne: drzewo sandałowe, cedr, rozmaryn

Wymiary: 4.5x4 cm

Czas spalania: 11-12h

Czas palenia w szkle: 16-18h

Uniwersalne świeczniki

Jakie jest znaczenie palenia świec?

Co to są czakry?

Cena dotyczy jednej sztuki.

Ilość

Ponieważ świadomość jest czystą energią, gdy objawia się w świecie fizycznym, jest również podzielona na siedem części, a każda z nich ma swoją własną częstotliwość, kolor i właściwości, nawet jeśli są one jedną świadomością.

W wielu tradycjach , zapalanie świecy oznacza święty akt, co oznacza więcej niż słowa mogą powiedzieć; to jest akt wdzięczności. Od niepamiętnych czasów, człowiek  zapala świece w miejscach świętych.
Może chcesz rozpoczynać lub zakończyć dzień tym prostym rytuałem?  - tylko zapalając świecę.

370

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Aromatyczna Świeca Stearynowa - Mountain Air - zapach drzewa sandałowego, cedru i rozmarynu przeniesie Cię prosto w piękne górskie otoczenie....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać