• Wyprzedaż!
search

Świeca Stearynowa (Manipura) trzecia czakra

11,99 zł

Czakralna świeca stearynowa, Manipur - Chakra 3 (żółty) Zapach: bergamotka, limonka, grejpfrut.

Materiał: 100% Stearyna (Olej palmowy), olejki naturalne

Czas palenia: około 8-9 godzin

Wymiary: 21×2.2 cm

Świeca została wykonana ręcznie w Indonezji.

Ilość: 1 szt. (jedna sztuka)

Więcej na temat magii świec.

Co to są czakry?

Ilość

W wielu tradycjach różnych kultur na świecie, zapalenie świecy oznacza święty akt, wdzięczność, która niesie więcej niż słowa.Od niepamiętnych czasów, człowiek zostawił świece w miejscach świętych. Jeśli tylko chcesz możesz rozpocząć lub zakończyć dzień przy pomocy tego prostego rytuału - wystarczy zapalić świecę. Możesz również zapalić świecę np dla przyjaciela. Najważniejsze jest to by robić to powoli i w pełnym skupieniu

Stearyna - lepsza alternatywa dla parafiny

Świece stearynowe uchodzą za alternatywę dla świec parafinowych i są często określane mianem świec ekologicznych lub bioświec. Stearyna jest przeważnie pozyskiwana z roślinnych, a zatem odnawialnych surowców – oleju palmowego i kokosowego.


Czakram Splotu Słonecznego


Sanskryt: Manipura (lśniący klejnot)
Położenie: Splot słoneczny,
Odpowiada za: dostatek, szczęście, komfort, działanie, moc w działaniu, pracowitość, skuteczność, współdziałanie, optymizm, samoświadomość, akceptacja.


Dodatkowe informacje : W tradycji hinduistycznej jest to czakram motywacji, energii i działania. Reprezentuje element ognia, dynamiczny, żywotny i przenikający. Ukazywana jest jako tygrys – destrukcyjny ale i przejawiający się z mocą, prawdziwością, głęboką łącznością z wewnętrzną siłą, płynąca z akceptacji i rozumienia swej prawdziwej natury.
Bóstwo które uosabia tę czakrę to niszczycielski aspekt Śiwy – Rudra.
Na poziomie tej czakry ujawnia się także moc współdziałania i lojalności wobec innych ludzi.


Blokady i dysharmonie:
1. niedbałość, nieskuteczność, brak chęci do pracy , izolowanie się, koncentracja na negatywach, narzekanie, niska samoocena
2. wybuchowość, tyranizowanie, postawa roszczeniowa, narzucanie się, domaganie uwagi, domaganie racji, konfliktowość.


Efekty nieprawidłowego działania czakramu widoczne w ciele:
choroby przewodu pokarmowego, kolki, żółtaczka, nadkwasota, kamienie w woreczku żółciowym, cukrzyca, niektóre choroby skóry.

81

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Czakralna świeca stearynowa, Manipur - Chakra 3 (żółty) Zapach: bergamotka, limonka, grejpfrut. Materiał: 100% Stearyna (Olej palmowy), olejki...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.