Oferta dnia

Huna odkrycie wewnętrznej mocy

Huna odkrycie wewnętrznej mocy

34,00 zł

Do Ciebie należy wybór.
Celem jest zrozumienie Twoich wrodzonych zdolności i rozpoznanie Twojego największego potencjału, a następnie pomaganie innym w pomaganiu samym sobie.


Autor: Paul Waters
Wydawnictwo: KOS
ISBN: 83-89375-18-4
Rok wydania: 2018
Format: 14.5x20.5 cm
Ilość stron: 256
Oprawa: miękka

Ilość

Po przekonaniu się o wielkiej skuteczności huny wielu uczestników warsztatów na wyspie Kauai wykorzystywało hawajski szamanizm jako podstawową metodę uzdrawiania i dołączyło do niej inne sposoby leczenia. Do Ciebie należy wybór.
Celem jest zrozumienie Twoich wrodzonych zdolności i rozpoznanie Twojego największego potencjału, a następnie pomaganie innym w pomaganiu samym sobie. Hawajski szamanizm traktuje to jako poszerzenie mocy umysłu. Teraz jest moment Twojej siły.
Paul Waters jest magistrem nauk humanistycznych, religii porównawczych, ministrem, autorem, webmasterem i członkiem–nauczycielem w Aloha International na Hawajach. Naucza i kultywuje tradycję polinezyjskiej sztuki uzdrawiania znaną jako Huna kupua.

249

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Do Ciebie należy wybór. Celem jest zrozumienie Twoich wrodzonych zdolności i rozpoznanie Twojego największego potencjału, a następnie...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .