Oferta dnia

Ukryta Twarz wywiad z Carlosem Castanedą

Ukryta Twarz wywiad z Carlosem Castanedą

22,00 zł

Książka jest zapisem wywiadu z amerykańskim pisarzem i antropologiem, Carlosem Castanedą. Człowiekiem, który już za życia stał się legendą.

Autor: Roman Warszewski
Wydawnictwo: KOS
ISBN: 83-89375-85-0
Rok wydania: 2005
Format: 12 x 20.5 cm
Ilość stron: 113
Oprawa: miękka

Ilość

Castaneda w rozmowie z Romanem Warszewskim nie tylko nie wyjaśnia wątpliwości dotyczących własnej osoby, ale także świadomie i konsekwentnie podtrzymuje atmosferę zagadkowości.
Rzeczowych, biograficznych wiadomości o pisarzu dostarcza Warszewski w „Didaskaliach” o „Postscriptum” – rozdziałach okalających zapiski z rozmowy. Próba rozwikłania tajemnicy Castaneda, detektywistyczne wręcz sprawdzanie najmniejszych przesłanek i dzielenie się z czytelnikiem własnymi spostrzeżeniami tylko podsyca zainteresowanie niezwykłym pisarzem.
Posłuchajmy Mocnych Słów Carlosa Castanedy, który - jak ustalił Warszewski - tak naprawdę nazywał się... Cesar Arana! 

262

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Książka jest zapisem wywiadu z amerykańskim pisarzem i antropologiem, Carlosem Castanedą. Człowiekiem, który już za życia stał się legendą....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .