Oferta dnia

Uzdrawiający szamanizm

Uzdrawiający szamanizm

43,00 zł

Droga, którą pokazują szamani, strażnicy prawiedzy, pozwala na odrodzenie niewyczerpanych możliwości naszej intuicji oraz pomaga odnaleźć swoją własną medycynę, która będzie nas umacniać i uzdrawiać.

Autor: Marielu Lörler
Wydawnictwo: KOS
ISBN: 83-89375-17-6
Rok wydania: 2003
Format: 12 x 20.5 cm
Ilość stron: 400
Oprawa: miękka

Ilość

My, ludzie współcześni, wiele możemy dowiedzieć się od szamanów, którzy przez ponad 45 000 lat strzegli dla nas pradawną wiedzę o równowadze wszelkiego życia.
Pojęcie równowagi obejmuje spojrzenie na świat przez pryzmat całości, wszystkie związki pomiędzy żywymi istotami, dbałość o rozwój własnych odwiecznych instynktów i sił intuicji.

Marielu Lörler - jako uzdrowicielka, pisarka i artystka - zachęca do życia wypełnionego pięknem i dobrem. Jej przesłania są praktyczną drogą ku szczęściu i spełnieniu, prostocie, oryginalności i przebudzeniu na to, co jest Teraz pokazują, w jaki sposób każdy z nas może wznieść się ponad przeciętność.

264

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Droga, którą pokazują szamani, strażnicy prawiedzy, pozwala na odrodzenie niewyczerpanych możliwości naszej intuicji oraz pomaga odnaleźć swoją...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .