Tingsha - Naturalny ±340 g
search
  • Tingsha - Naturalny ±340 g

Tingsha - Naturalny ±340 g

130,07 zł

Tingsha -  Naturalny

Tybetańska tingsha albo Ting-Sha to małe dzwoneczki używane przez wyznawców buddyzmu tybetańskiego do modlitw i rytuałów. Są one tradycjonalnym instrumentem rytualnym, używanym do podkreślania pewnych rozdziałów w rytuale. Dzwoneczki są połączone ze sobą za pomocą skórzanego sznurka.

Wymiary: ±7 cm

Waga: ±340g

Ilość

Obecnie są używane w celach muzycznych, do praktyk medytacyjnych i oczyszczania energetycznego oraz do uzdrawiania dźwiękiem. Chronią przed wpływem negatywnej energii, odstraszają złe duchy, poprawiają samopoczucie mieszkańców. Ich brzmienie przebudza oraz pogłębia koncentrację i uwagę.

Wykorzystywana w Feng Shui do oczyszczania pomieszczeń.

38-4

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Tingsha -  Naturalny Tybetańska tingsha albo Ting-Sha to małe dzwoneczki używane przez wyznawców buddyzmu tybetańskiego do modlitw i rytuałów....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać