Oferta dnia

Ametyst Szlachetny - Wahadełko

Wahadełko Ametyst Szlachetny Stożek

45,00 zł

Wahadełko ze szlachetnego ametystu, forma szlifu wzmacniająca energię.

Wymiary orientacyjne kryształu: 36mm 18mm 18mm

Długość z łańcuszkiem (zakończonym również kryształem ametystu w formie kuli): ok. 20 cm

Pochodzenie: Indie

Ilość
Obecnie brak na stanie

Tutaj dowiesz się więcej na temat magicznych przedmiotów, jakim są wahadełka.

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na nurtujące cię pytanie z pomocą może przyjść ci wahadełko. Wahadełko używane jest już od wieków, jako narzędzie, które pomaga zdobyć różne, niedostępne informacje. Odpowiedzi na wszystkie pytania krążą wokół nas, jednak nie możemy ich dostrzec, dotknąć, usłyszeć ani posmakować za pomocą naszych ludzkich zmysłów - a raczej, zdecydowana większość nas tego nie potrafi. Wahadełko jest czymś w rodzaju anteny, która odbiera różne fale. W tym przypadku odbiera ono energię, która wysyłana jest zarówno przez naszą podświadomość jak również przez wszystko co nas otacza.

Nasze wahadełka składają się z obciążnika w postaci kamienia i zawieszki w postaci łańcuszka zakończonego kryształem górskim.

Ametyst jest niezwykle silnym kamieniem uzdrawiającym duchowo. Można go używać do oczyszczania atmosfery domu i biura. Ametyst przywraca równowagę osobom podatnym na stresy, przynosi spokój i jasność umysłu. Pomaga radzić sobie z emocjami, spać lepiej, uwolnić się od napięcia i zmęczenia. Jego energia uwalnia od uzależnień, zarówno od używek jak i przywiązania do nieodpowiednich osób. Skuteczny kamień dla ludzi pracujących na odpowiedzialnych stanowiskach.

27-2