Oferta dnia

Dragon Blood & White Sage - pęczek

Dragon Blood & White Sage 20g - pęczek

21,90 zł

Biała Szałwia & Smocza Krew - Dragon Blood & White Sage - Pęczek

Wymiary: dł. ok 9-11cm Szer: ok 3cm

Waga: ok. 20g

Cena dotyczy 1szt.

Więcej na temat smoczej krwi

Więcej na temat białej Szałwii.

Ilość

Smocza krew

Smocza krew to w rzeczywistości żywica, której od dawna używa się w różnych rejonach świata. Swoją nazwę zawdzięcza przede wszystkim ciemnoczerwonemu kolorowi oraz wyglądowi nasion drzewa Sangro de drago (Croton lechleri) w Ameryce Płd. W innych rejonach są to palma Calamus Draco rosnąca w północnowschodniej Afryce i wschodnich Indiach), drzewo dracena smocza (Dracaena draco), zwanego drzewem smoczym lub smokowcem (występujące na Wyspach Kanaryjskich) oraz Dracaena Cinnabari (rośnie ono na wyspach archipelagu Sokotra. Żywica ta znajduje zastosowanie zarówno w leczeniu, kosmetologii jak i w rytuałach szamańskich lub magicznych.

Biała Szałwia

To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie.  Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

 "Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędza nieproszone byty jak i niskie energie z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią"

Szałwia biała od stuleci używana była jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej inna nazwa – szałwia ceremonialna. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią.

Białą szałwię można spalać na specjalnym węgielku lub wystarczy podpalić listek i go po chwili zgasić odkładając na odporną na żar podstawkę.

Szałwia pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

372