Cedr 20g - pęczek
search
  • Cedr 20g - pęczek
  • Cedr 20g - pęczek

Cedr 20g - pęczek

21,99 zł

Cedr jest jednym z najstarszych używanych kadzideł i reprezentuje duchowe oddanie i niezachwianą wiarę. Jest wysoko ceniony za pomoc w medytacji i reputację kierowania zbłąkanych osób z powrotem na ich właściwą ścieżkę.

Cedr - Pęczek

Wymiary: dł. ok 9-11cm Szer: ok 3cm

Waga: ok. 20g

Cena dotyczy 1szt.

Ilość

Wielkie drzewo cedrowe na zawsze będzie głęboko zakorzenione w starożytnych historiach świata. Od mocnego, wszechstronnego drewna po pachnące i lecznicze wiecznie zielone liście, cedr od wieków wspiera wiele różnych ludzi dzięki niezliczonym zastosowaniom. Istnieje wiele gatunków cedru, które rosną w różnych częściach świata. Można go znaleźć w całych Himalajach, aż po olimpijski las deszczowy na północno-zachodnim Pacyfiku.

372

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Cedr jest jednym z najstarszych używanych kadzideł i reprezentuje duchowe oddanie i niezachwianą wiarę. Jest wysoko ceniony za pomoc w medytacji i...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać