Cedr 20g - pęczek
search
  • Cedr 20g - pęczek
  • Cedr 20g - pęczek

Cedr 25g - pęczek

29,99 zł

Cedr jest jednym z najstarszych używanych kadzideł i reprezentuje duchowe oddanie i niezachwianą wiarę. Jest wysoko ceniony za pomoc w medytacji i reputację kierowania zbłąkanych osób z powrotem na ich właściwą ścieżkę.

Cedr jest często używany jako kadzidło, aby wzmocnić osobistą siłę i zapewnić stabilność w czasach wyzwań lub walki. Mówi się, że pomaga przekształcić trudne sytuacje w doświadczenia, w których można kultywować mądrość, siłę i siłę woli.

Cedr - Pęczek

Wymiary: dł. ok 9-11cm Szer: ok 3cm

Waga: ok. 25g

Cena dotyczy 1szt.

WIĘCEJ NA TEMAT CEDRU 

Ilość

Wśród Navajo, Lakota i innych ludów Ameryki Północnej cedr jest uważany za jedno z najświętszych ziół obrzędowych. Wielu tubylców nazywa je „wiecznie zielonym życiem” i używa go jako ofiary dla Świata Duchów, aby wzmocnić modlitwę, błogosławić i konsekrować oraz jako pomoc w wizjach. Wykorzystywany jest również w pomaganiu ciału i umysłowi w chwilach duchowego niepokoju i stresu. W innym tradycyjnym sensie Cedr jest używany jako duchowy przewodnik, pomagający znaleźć cel w życiu i pomagający pozostać na ich świętej ścieżce.

Wielkie drzewo cedrowe na zawsze będzie głęboko zakorzenione w starożytnych historiach świata. Od mocnego, wszechstronnego drewna po pachnące i lecznicze wiecznie zielone liście, cedr od wieków wspiera wiele różnych ludzi dzięki niezliczonym zastosowaniom. Istnieje wiele gatunków cedru, które rosną w różnych częściach świata. Można go znaleźć w całych Himalajach, aż po olimpijski las deszczowy na północno-zachodnim Pacyfiku.

372
star star star star star
2021-06-18
Basia
Lubię
Super zioła! Polecam :)
 
Cedr jest jednym z najstarszych używanych kadzideł i reprezentuje duchowe oddanie i niezachwianą wiarę. Jest wysoko ceniony za pomoc w medytacji i...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.