Yerba Santa ok 25g - pęczek
search
  • Yerba Santa ok 25g - pęczek
  • Yerba Santa ok 25g - pęczek
  • Yerba Santa

Yerba Santa ok 25g - pęczek

25,99 zł

Yerba Santa (Eriodictyon californicum) występuje w południowo-zachodnich górach Ameryki Północnej. Hiszpańska nazwa tej rośliny to Yerba Santa oznacza "święte ziele". Zachodnie plemiona dawna używali go do celów leczniczych i duchowych.

Yerba Santę wystarczy podpalić z jednej strony, można ją później zgasić i wykorzystać ponownie.

Wymiary: Wymiary: dł. ok 9-11cm Szer: ok 3cm

Ilość: 1 szt.

Waga: ok 25g

Cena dotyczy jednego pęczka.

Ilość

YERBA SANTA

Yerba Santa występuje w południowo-zachodnich górach Ameryki Północnej. Hiszpańska nazwa tej rośliny to Yerba Santa oznacza "święte ziele". Zachodnie plemiona dawna używali go do celów leczniczych i duchowych. Księża misjonarze nazwali ją tak zaskoczeni jej uzdrawiającą mocą. Yerba Santa jest szczególnie ceniona w celach rytualnych. Palona jest również w celu dodania otuchy i odwagi. 

Duchowość prowadzi do nas znalezienie celu i sensu życia. Naszym pragnieniem jest spokojne, bezstresowe i produktywne życie. W rzeczywistości bywa, że życie często stają się przytłaczające i stresujące.

Jednym ze sposobów, aby przynieść spokój i pokój dla siebie i swojego otoczenia jest okadzanie. Okadzanie jest procesem oczyszczania osób, miejsc lub przedmiotów z negatywnych energii - ma na celu przywrócenie równowagi.

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz.Dodaje odwagi i otuchy.  Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść".

Yerba Santa stosowana była już przez rdzennych amerykanów. Dym z jej liści służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Yerba Santa pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

113-1
star star star star star
2021-07-07
Witold
rewelacja
uwielbiam zapach tego zioła!
 
Yerba Santa (Eriodictyon californicum) występuje w południowo-zachodnich górach Ameryki Północnej. Hiszpańska nazwa tej rośliny to Yerba Santa...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać