Oferta dnia

Yerba Santa ok 25g - pęczek

Yerba Santa ok 25g - pęczek

25,90 zł

Yerba Santa (Eriodictyon californicum) występuje w południowo-zachodnich górach Ameryki Północnej. Hiszpańska nazwa tej rośliny to Yerba Santa oznacza "święte ziele". Zachodnie plemiona dawna używali go do celów leczniczych i duchowych.

Wymiary: Wymiary: dł. ok 9-11cm Szer: ok 3cm

Ilość: 1 szt

Waga: ok 25g

Cena dotyczy jednego pęczka.

Ilość

YERBA SANTA

Yerba Santa występuje w południowo-zachodnich górach Ameryki Północnej. Hiszpańska nazwa tej rośliny to Yerba Santa oznacza "święte ziele". Zachodnie plemiona dawna używali go do celów leczniczych i duchowych. Księża misjonarze nazwali ją tak zaskoczeni jej uzdrawiającą mocą. Yerba Santa jest szczególnie ceniona w celach rytualnych. Palona jest również w celu dodania otuchy i odwagi. 


Duchowość prowadzi do nas znalezienie celu i sensu życiaNaszym pragnieniem jest spokojne, bezstresowe i produktywne życieW rzeczywistości bywa, że życie często stają się przytłaczające i stresujące.
Jednym ze sposobów, aby przynieść spokój i pokój dla siebie i swojego otoczenia jest okadzanieOkadzanie jest procesem oczyszczania osób, miejsc lub przedmiotów z negatywnych energii - ma na celu przywrócenie równowagi.
 


"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz.Dodaje odwagi i otuchy.  Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść"

Yerba Santa stosowana była już przez rdzennych amerykanów. Dym z jej liści służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Yerba Santę wystarczy podpalić z jednej strony, można ją później zgasić i wykorzystać ponownie.


Yerba Santa pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

113-1