Żywica Smocza Krew - 10g
search
  • Żywica Smocza Krew - 10g
  • Żywica Smocza Krew - 10g

Żywica Smocza Krew - 10g

27,99 zł

Żywica Smocza krew - 100% Dragons blood. Oryginalna żywica nie perfumowana. Bez dodatków i ulepszaczy!

Sangro de drago

Waga - 10g

Zdjęcie poglądowe, kolor żywicy może się różnić od tego zaprezentowanego na zdjęciu.

Więcej na temat żywic jako kadzideł naturalnych.

Ilość

Smocza krew – Dragons blood 

Żywica Dragons blood z uwagi na swoją ciemnoczerwoną barwę od stuleci była związana z mocą czerwonej planety boga wojny – Marsa. W oparciu o zalecenie medycyny i magii ludowej „podobne leczy podobne”, Smocza Krew była stosowana w zatrzymywaniu krwawienia z ran (paradoksalne zastosowania, z uwagi na mitologiczną funkcję jej „patrona”). Jest ona stosowana jako posiadający ochroną moc Marsa, podstawowy inicjator wszelkich zabiegów magicznych.

Doskonała jakość Smoczej krewi sprawiła, że w przeciągu kilku ostatnich miesięcy stała się produktem rzadko spotykanym na rynku żywic. Oferowana przez nasz sklep wysokiej jakości żywica Daemonorops draco posiada krystaliczną, czerwoną barwę, która po podgrzaniu zmienia się na kruczoczarną. Ogrzewana Smocza Krew topi się, wydzielając delikatniejszy, mniej żywiczny, owocowy zapach, co odróżnia ją od oferowanych na rynku tańszych produktów tego typu.

Krew Smoka używana jest również podczas ceremonii Kambo (sapo), na wypalone wcześniej kropki na skórze.

Stosowana jest w formie leczniczych nalewek do picia.

116

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Żywica Smocza krew - 100% Dragons blood. Oryginalna żywica nie perfumowana. Bez dodatków i ulepszaczy! Sangro de drago Waga - 10g Zdjęcie...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać