Oferta dnia

smocza krew - dragon blood

Żywica Smocza Krew - 30ml

79,90 zł

Żywica Smocza krew - 100% Dragons blood. Oryginalna żywica nie perfumowana. Bez dodatków i ulepszaczy!

Sangro de drago

Pojemność - 30ml (proszek)

Więcej na temat żywic jako kadzideł naturalnych.

Zdjęcie poglądowe, kolor żywicy może się różnić od tego zaprezentowanego na zdjęciu.

Ilość

Smocza krew – Dragon blood 

Ochrona - uziemienie
Ciemnoczerwona żywica z roślin smoczej krwi ma działanie uziemiające, stabilizuje czakrę korzenia i otacza nas ochronną tarczą przed negatywnymi energiami. Daje nam moc smoka, wspomaga jasne decyzje i pomaga nam dotrzeć do tu i teraz. Zapach smoczej krwi jest ostry i nieco surowy.

Żywica Dragon blood z uwagi na swoją ciemnoczerwoną barwę od stuleci była związana z mocą czerwonej planety boga wojny – Marsa. W oparciu o zalecenie medycyny i magii ludowej „podobne leczy podobne”, Smocza Krew była stosowana w zatrzymywaniu krwawienia z ran (paradoksalne zastosowania, z uwagi na mitologiczną funkcję jej „patrona”). Jest ona stosowana jako posiadający ochroną moc Marsa, podstawowy inicjator wszelkich zabiegów magicznych.

Doskonała jakość Smoczej krwi sprawiła, że w przeciągu kilku ostatnich miesięcy stała się produktem rzadko spotykanym na rynku żywic. Oferowana przez nasz sklep wysokiej jakości żywica smoczej krwi posiada krystaliczną, czerwoną barwę, która po podgrzaniu zmienia się na kruczoczarną. Ogrzewana Smocza Krew topi się, wydzielając delikatniejszy, mniej żywiczny, owocowy zapach, co odróżnia ją od oferowanych na rynku tańszych produktów tego typu.

Krew Smoka używana jest również podczas ceremonii Kambo (sapo), na wypalone wcześniej kropki na skórze.

Stosowana jest w formie leczniczych nalewek do picia.

Uwaga: Po użyciu należy ostrożnie zamknąć słoiczek, w przeciwnym razie proszek może przyciągać wilgoć i twardnieć.

116