Kubek z zaparzaczem - Tree of Life 400ml
search
  • Kubek z zaparzaczem - Tree of Life 400ml
  • Kubek z zaparzaczem - Tree of Life 400ml
  • Kubek z zaparzaczem - Tree of Life 400ml

Kubek z zaparzaczem - Tree of Life 400ml

65,99 zł

Kubek o pojemności 400ml, z zaparzaczem do herbaty, ziół, kawy z pokrywką. Zapakowany w ozdobny szary kartonik.

Materiał:
Kubek i pokrywka z chińskiej porcelany kostnej wypalanej w 1250 °C, zaparzacz ze stali nierdzewnej.
Wydruk: Drzewo Życia - zielono - złoty

Idealny do domowej kolekcji, jak i na prezent.

Ilość

Drzewo Życia - Silny talizman

Według badań radiestezyjnych, Drzewo Życia promieniuje energią. Daje silne wibracje koloru białego, dlatego może być doskonałym talizmanem. Wzmacnia organizm, dodaje sił witalnych i zapewnia wytrwałość w dążeniach, pomaga leczyć niepłodność i zaburzenia potencji, przyciąga dostatek. Potęguje również oddziaływanie innych talizmanów czy kamieni szlachetnych ułożonych obok niego. Znak Drzewa Życia może posłużyć również do odprężającej medytacji. Będąc w lesie lub w parku, uważnie obserwujmy wielkie, rozłożyste drzewa. Spróbujmy wniknąć w ich głębię i wewnętrzną istotę. Otwórzmy się na oddziaływanie ich kształtu, formy i barwy. Postarajmy się poczuć jedność z drzewami i harmonię panującą w przyrodzie. Po powrocie do domu siadamy wygodnie, w ciszy, zamykamy oczy i przywołujemy w myśli drzewo. Koncentrujemy się na tym obrazie, odtwarzamy jak najwięcej szczegółów. Wtedy poczujemy jego wielką moc.

291

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Kubek o pojemności 400ml, z zaparzaczem do herbaty, ziół, kawy z pokrywką. Zapakowany w ozdobny szary kartonik. Materiał: Kubek i pokrywka z...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać