zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

KADZIDEŁKA -Satya Błogosłąwieństwo
search
  • Kadzidełka 7 Archaniołów
  • Kadzidełka 7 Archaniołów
  • KADZIDEŁKA -Satya Błogosłąwieństwo

Kadzidełka 7 Archaniołów

27,99 zł

Kadzidełka 7 Archaniołów. Zestaw zawiera 7 opakowań po 6 patyczków każde.

Waga: 42g

Ilość

Średnia ocena tego produktu
5.0 / 5
star star star star star
Średnia : 5.0 / 5
Oparte na 1 opiniach Klientów.

Archanioł Jofiel: Jego potężną siłą jest światło wiedzy - delikatne wrażliwe i spokojne. Patronuje artystom. Dostrzega piękno we wszystkim i we wszystkich. Pomaga rozwijać intuicję, nadprzyrodzone zdolności, zrozumieć sens spotykających nas doświadczeń i lekcji z nich płynących.

Archanioł Uriel: Wnika w najbardziej skryte zakamarki duszy, pokazując nam prawdę o naszych emocjach oraz usuwając z niej to, co zbędne. Uriel należy do najwyższych rangą Aniołów. Jest regentem Słońca, Aniołem obecności, zbawienia, światła, poezji, muzyki i śpiewu, erotyzmu. Pomaga zwalczać nałogi.

Archanioł Gabriel:  Jego imię oznacza "Bóg jest moją siłą". Jest Aniołem Radości oraz Ducha Prawdy. Energia tego Archanioła odbierana jest jako energia żeńska.
Dodaje on przyszłym rodzicom siły i odwagi, przede wszystkim pomaga matkom wytrwać w wierze, aby mogły one stworzyć najlepszą atmosferę dla swojego dziecka. Wspiera pisarzy, aktorów, muzyków, malarzy, nauczycieli, dziennikarzy itp. Archanioł Gabriel inspiruje i motywuje artystów, pomaga im zwalczyć strach i chęć odkładania wszystkiego na później.
Archanioł Gabriel znany jest jako silny i potężny Archanioł, jest Aniołem akcji.

Archanioł Samuel: Wyraża on destrukcyjny aspekt siły życia, która odpowiednio ukierunkowana, może być użyta w celach konstruktywnych. Samuela można przywoływać w sprawach dotyczących odwagi fizycznej albo maszynerii. Rozdziela on zdolności manualne, umiejętności rzemieślnicze, a także chroni przed ogniem i przemocą.

Archanioł Rafael: Pomaga uwolnić się od chorób, które przynoszą ból i cierpienie. Pomaga uleczyć zranioną duszę.
Rafael to potężny uzdrowiciel, działa niczym duchowy
chirurg.

Archanioł Zadkiel: Ten potężny Archanioł pomoże ci przejść przez ból i iluzje, pomoże ci ujrzeć Boskość w sobie i innych. Jeśli poprosisz pomoże ci uwolnić się od gniewu, poczucia bycia ofiarą i od tego wszystkiego co w tobie negatywne; przetransformuje to w Światło i Miłość. Napełni cię Boską mądrością i pokojem.

Archanioł Michał: Pomaga zwalczyć wszelkie zło. Daje energie, wiarę i wolę. Można prosić go o ochronę i obronę, siłę kiedy zaczynamy tracić nadzieje. Usuwa lęki, fobie i negatywne energie.

51-1-4

Specyficzne kody

ean13
8902276100847
mpn
1396
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .
star star star star star
2022-07-01
Leokadia
To moje ulubione kadzidełka!