zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kryształ górski - oszlifowany 4 -5 cm
search
  • Kryształ górski - oszlifowany 4 -5 cm
  • Kryształ górski - oszlifowany 4 -5 cm

Kryształ górski - oszlifowany ok 4 cm

19,99 zł

Kryształ Górski jest naprawdę wyjątkowym kamieniem o wielu pozytywnych właściwościach. Jest znany jako kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, zarówno dla ciała, umysłu, jak i pomieszczeń. Dlatego właśnie nazywa się go "królem kryształów", "neutralizatorem" lub "solą ziemi".

Jego właściwości oczyszczające sprawiają, że kryształ Górski jest idealnym narzędziem do usuwania negatywnej energii, zarówno z nas samych, jak i otaczającego nas środowiska. Może pomóc w oczyszczaniu umysłu z negatywnych myśli i emocji, wspomagać procesy medytacyjne oraz wzmacniać intuicję.


Przed użyciem należy oczyścić kryształy pod strumieniem bieżącej wody.

Cena dotyczy 1szt.

Wymiary: ok 3- 4 cm

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Zdjęcie poglądowe. Jest to naturalny kamień, oszlifowany, każdy wygląda inaczej zachowując swoje piękno. Kolor kamieni może różnić się nieco niż prezentowane na zdjęciach.

Kolor kamieni może się nieco różnić od prezentowanych na zdjęciach.

Przez swoją przejrzystość kryształ Górski symbolizuje czystość. Przyciąga moc światła i energii, dlatego często jest stosowany jako wzmacniacz energii w różnych praktykach duchowych i energetycznych. Może służyć jako narzędzie do wzmacniania intencji, manifestacji oraz dostrajania się do wyższych wibracji.

Kryształ Górski jest doskonałym kamieniem dla osób praktykujących medytację, poszukujących oczyszczenia energetycznego lub chcących stworzyć pozytywną atmosferę w swoim otoczeniu. Jeśli zdecydujesz się na jego posiadanie, pamiętaj o regularnym oczyszczaniu i programowaniu kamienia, aby utrzymać jego moc i działanie.

Warto mieć na uwadze, że każdy kamień może mieć indywidualne oddziaływanie na każdą osobę. Jeśli chcesz korzystać z kryształu Górskiego, zalecam eksperymentowanie z nim i obserwowanie, jak wpływa na Ciebie i Twoje otoczenie.

Zdjęcia i opisy naszych aukcji, mają charakter poglądowy. Wszystkie opisy obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim.

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben jest zabronione.

Dodatkowe informacje: Ustawa z dnai 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz 83)

212-10
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.