zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

OOBE DRUGIE ŻYCIE POZA CIAŁEM
search
  • OOBE DRUGIE ŻYCIE POZA CIAŁEM
  • poradnik oobe

III Wydanie - OOBE Drugie Życie Poza Ciałem

54,90 zł

Niniejszy przewodnik jest kwintesencją wiedzy Roberta Noble – jednego z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce – o  Wychodzeniu z Ciała (OOBE). 

Dzięki tej książce zdobędziesz wiedzę jak opuszczać swoje fizyczne ciało.

WYPRZEDAŻ III Wydanie - OOBE Drugie Życie Poza Ciałem

Autor: Robert Noble

Wydawnictwo: Instytut Roberta Noble

Wydanie:III

Data wydania: 2020

ISBN: 978-83-945678-1-1

Strony: 174

Ilość

Średnia ocena tego produktu
5.0 / 5
star star star star star
Średnia : 5.0 / 5
Oparte na 2 opiniach Klientów.

Robert Noble – jest jednym z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce. Od najmłodszych lat interesował się parapsychologią szukając odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące egzystencji człowieka. Wychodzeniem z ciała (OOBE) zainteresował się w wieku 11 lat, po przeczytaniu trylogii książek Roberta Monroe’a. Od tamtej pory Robert całą uwagę skupił na osiągnięciu perfekcji w dokonywaniu OOBE. Odniesiony sukces w praktyce, sprawia, że niniejsza publikacja scala szereg doświadczeń związanych z wychodzeniem z ciała na przestrzeni wielu lat.

OOBE. Drugie życie poza ciałem, to publikacja, dzięki której poznasz wszystkie tajniki OOBE, czyli metody opuszczania swojego ciała. Robert Noble przekazuje Ci swoją cenną wiedzę pochodzącą z różnych źródeł oraz wnioski z osobistych, wieloletnich doświadczeń w temacie wychodzenia z ciała. W publikacji zawarł teoretyczne zagadnienia i praktyczne ćwiczenia, dzięki którym nauczysz się przeprowadzać osobiste podróże astralne. Książka jest odpowiednia zarówno dla osób chcących rozpocząć przygodę z OOBE, dla tych, którzy boją się podjąć ten krok ze względu na liczne zahamowania, jak i dla tych, którzy mają pewne doświadczenia w tej dziedzinie. Dzięki systematycznemu treningowi i dyscyplinie będziesz mógł przeżywać swoje życie bardziej świadomie zarówno w ciele, jak i poza nim.

Właściwym wydaje się tu umieszczenie wypowiedzi Roberta na pytanie, dlaczego warto wychodzić z ciała? … „Aby w pełni żyć”.

115
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .
star star star star star
2023-12-05
Rafał K.
This customer bought 4 product(s)
Najlepszy podręcznik dla początkujących
Jeśli jesteś na początku swojej przygody z OOBE i dopiero się o tym dowiedziałeś to jest to najlepsza pozycja po którą możesz...
star star star star star
2022-10-10
Aga
super! jedna z lepszych książek i poradników o oobe. Polecam

Zobacz także